forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Zmiana na gorsze!

  • Dodano: 6 lis 2019, 16:12
  • 2 odpowiedzi 2
Zmienić kolorystykę zarówno dla podstawowej Wfirma jak i z księgowością MojeBiuro. Obecnie w żaden sposób nie jest to czytelne.
Obecna zmiana to zmiana na gorsze!
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 7 lis 2019, 12:24
Witam Panie Kamilu,
Nowy wygląd jest dostosowany do urządzeń mobilnych. Przez wiele lat tysiące naszych klientów prosiło nas o takie wdrożenie. Zmianie uległy przede wszystkim style. Logika systemu została zachowana. Przez najbliższy rok zamierzamy intensywnie pracować nad poprawą funkcjonalności interfejsu. Państwa zdanie jest dla nas cenną wskazówką, dlatego w kwestii niezadowolenia z kolorystyki proszę o doprecyzowanie.
Pozdrawiam
2 komentarze 2
  • Dodano: 8 lis 2019, 14:54
nie bardzo rozumiem tłumaczenie że tysiące użytkowników prosiło o zmianę systemu. A ci co nie prosili, a myślę że duża większość, ma być pokrzywdzona? Przecież zmiana kolorów, miejsc, schematów jest nielogiczna. Ten kolorowy pasek po lewej stronie to jak dla przedszkolaków klocki. zero profesjonalizmu
PRACOWNIK
  • Dodano: 8 lis 2019, 14:54
Witam,
zmiana wyglądu systemu związana jest m.in. z ogólnym postępem technologicznym a tym samym wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań tj. responsywności oraz zwiększeniem ergonomii pracy. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z systemu na urządzeniach mobilnych. Informowaliśmy wielokrotnie na forum o planowanym wdrożeniu wersji mobilnej systemu w odpowiedzi na prośby naszych klientów które zgłaszane były na przestrzeni kilku lat: https://forum.wfirma.pl/temat/5885-mobilna-obsluga ; https://forum.wfirma.pl/temat/5000-mobilna-wfirma-pl Są to przykładowe wątki z wielu w tym temacie.
W kwestii stylów kolorystycznych, dostępne są wersje interfejsu w trybie dziennym, nocnym, kontrastowym i nowym ciemnogranatowym. W przyszłości nie wykluczamy wdrożenia kolejnych stylów kolorystycznych jednak obecnie naszym priorytetem jest zwiększenie funkcjonalności interfejsu oraz dostosowanie oprogramowania do dynamicznie zmieniających się przepisów podatkowych.
W kontekście logiki działania systemu wraz z wprowadzeniem funkcji responsywności systemu niezbędna była niewielka zmiana niektórych pól formularzy. Mimo to mechanika funkcjonowania systemu, formularzy oraz bocznego paska menu o którym Pan pisze nie uległa zmianie.
Pozdrawiam
  • Dodano: 26 lis 2019, 15:33
Moim zdaniem też jest to zmiana na gorsze. Do wfirma.pl przyciągnął mnie jej przyjazny wygląd, do którego się przyzwyczaiłem. Teraz czuję się tu obco.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 26 lis 2019, 15:33
Witam,
w związku z tym, że wciąż trwają prace nad poprawą funkcjonalności widoków poszczególnych okien i formularzy wszystkie zgłaszane przez użytkowników systemu sugestie są przez nas analizowane. Dlatego prosimy o wskazanie konkretnych przykładów widoków które są w Pana odczuciu nieczytelne lub nieintuicyjne oraz informację jak chciałby Pan aby taki widok wyglądał. Zaznaczę jednak, że nie ma możliwości powrotu do poprzedniej wersji interfejsu ponieważ wprowadzone zmiany związane są z dostosowaniem oprogramowania m.in. pod urządzenia mobilne oraz nowymi powszechnie wykorzystywanymi stylami.
Pozdrawiam
Nowy wygląd:
Zmiana na gorsze!