forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

błędy w bazach kontrahentów po aktualizacji

  • Dodano: 4 lis 2019, 10:57
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: anna116 (pr)
Witam, kolejny raz po Wasze aktualizacji zaczytują się do bazy stare dane kontrahentów (adresy, itp). Czy możecie to zmienić? Dosyć uciążliwa jest ciągła kontrola i ręczna zmiana danych po kolejnych aktualizacjach.
PRACOWNIK
  • Dodano: 4 lis 2019, 14:11
Dzień dobry,
proszę o doprecyzowanie wskazanego problemu. Pomoże nam to w lepszej analizie opisanej trudności.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 5 lis 2019, 13:04
Klient, którego mam w bazie zmienił adres siedziby firmy ponad rok temu (Miasto, ulica, kod pocztowy). Przy każdej aktualizacji programu, w bazie adres siedziby zmienia się na stare, nieprawidłowe już dane. Gdybym miała wprowadzić go jako nowego klienta do bazy, wpisując jego NIP, dane pokazują się poprawnie, tak więc w rejestrze GUS widnienie prawidłowo. Taka sytuacja zmusza mnie do sprawdzania poprawności danych każdego kontrahenta za każdym razem kiedy dokonujecie aktualizacji a ja potem potrzebuję wystawić dowolny dokument kontrahentowi.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 5 lis 2019, 13:04
Witam,
Do tej pory nie otrzymaliśmy podobnych zgłoszeń. W związku z tym bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie korzystając z opcji "Zapytaj eksperta" dostępnej po zalogowaniu się do systemu wFirma. W celu identyfikacji problemu prosimy o przesłanie w wiadomości zrzutów ekranu obrazujących zaistniałą sytuację. Pomoże nam to w lepszej analizie zgłoszonego przez Pana problemu.
Pozdrawiam
Problem:
błędy w bazach kontrahentów po aktualizacji