forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Brak starego motywu jako opcji

Jestem sfrustrowany
  • Dodano: tydzień temu
  • 5 odpowiedzi 5
Autor: taurelas
Proszę o przywrócenie ciemno-szarego motywu jako opcji.
Dlaczego?
Coraz więcej stron i aplikacji oferuje "dark mode" i jedną z fajniejszych opcji wFirma był własnie taki ciemno-szary dark mode. Niestety, wFirma z jakiegoś powodu postanowiła usunąć ten temat i zaproponowała mało różniące się od siebie indygo i "nocny", jednocześnie stając się jedyną znaną mi marką, która wbrew trendom usunęła dark mode wprowadzając rozwiązanie pochodne (niebieski tryb nocny).
Pomimo zwiększenia wyboru, użytkownicy, którym podobał się ciemno-szary temat:
1) nie mają wyboru
2) ich wybór został po prostu usunięty bez pytania
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Dzień dobry,
dziękujemy za sugestię, jest ona dla nas ceną wskazówką. Przekazuję uwagi do działu zajmującego się wdrażaniem zmian interfejsu.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 6 dni temu
Dzień dobry,
zauważyłem w weekend dokładnie ten sam problem. Myślałem najpierw, że to jakiś błąd systemu lub wina cache przeglądarki, bo te odcienie nocny i indigo wyglądają tak samo i oba są niebieskie, więc liczyłem na to że to po prostu jakiś błąd po aktualizacji, ale teraz rozumiem, że tak to teraz będzie wyglądało? ;/
Przyznam, że nie widziałem jeszcze nocnego trybu w kolorze niebieskim, w dodatku takim "intensywnie" bijącym po oczach.
0 komentarzy 0
zgadzam się z autorem; aż dziw bierze że nikomu to nie przeszkadza.
0 komentarzy 0
Popieram, aktualne motywy to jakiś dramat. Kiedyś można było fajnie sobie dopasować motyw i to było świetne rozwiązanie. Niestety jak widać nikt na górze nie słucha opinii użytkowników.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
Witam,
Wszystkie przesłane przez Państwa uwagi są dla nas cenną informacją zwrotną. Aktualnie pracujemy nad wdrożeniem trybu nocnego w odcieniach szarości, który obecnie znajduje się w fazie testowej.
W kwestii wprowadzania zmian w systemie pragnę wyjaśnić iż z uwagi na to, że świadczone przez nas usługi objęte są certyfikatem ISO 9001 obowiązują nas określone procedury planowania, produkowania, testowania i aktualizowania systemu. Nie możemy wprowadzać natychmiastowych zmian z uwagi na to, że szanujemy bezpieczeństwo naszych użytkowników. Proszę również zwrócić uwagę, iż od zawsze priorytetem naszych działań jest zgodność systemu z obowiązującymi przepisami, tak by nasi użytkownicy mogli korzystać z zawsze aktualnych rozwiązań. Zmian prawnych rzutujących na pracę systemu, zarówno w trakcie roku jak i na końcu, jest bardzo dużo. Wszystkie z nich są wdrażane systematycznie, co z naszej strony również wymaga odpowiedniego przygotowania. Stąd prosimy o wyrozumiałość.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Nowy wygląd:
Brak starego motywu jako opcji