forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Brak ramek okien

  • Dodano: 2 lis 2019, 18:36
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: kamyczek
Po aktualizacji z 1-go listopada wygląd i funkcjonalność, na urządzeniach mobilnych super!!! Natomiast w wersji desktopowej w stylu "zwykłym" nie pojawiają się cienie "ramki" otwartych okien. Okna są koloru białego, tło też w większości białe, co powoduje brak czytelności aktywnego okna.
W stylach innych niż zwykły, tj. "nocnym, "indigo" i "kontrast" - cienie ramek okien się wyświetlają - i jest bardzo dobrze.
Aby przetestować, proszę otworzyć dowolne okno, a następnie pozmieniać style - na pewno bez problemu zauważycie Państwo problem braku cienia ramek okien w stylu zwykłym.
Pozdrawiam.
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 lis 2019, 20:01
Dziękujemy za zgłoszenie. Rzeczywiście cienie w zwykłym interfejsie nie są zbyt wyraźne. Uwagi zostaną przekazane do działu zajmującego się przebudową systemu.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 4 lis 2019, 11:02
potwierdzam, cienie są widoczne na dobrych monitorach. jeśli monitor jest kiepski lub stary wówczas różnice w tonacji poszczególnych elementów są nie zauważalne. Case jest stary jak świat. miejcie poza super sprzętem (monitory do DTP) jakieś szroty i podglądajcie jak wygląda to u zwykłego Kowalskiego. Wówczas unikniecie takich wpadek.

JA TEŻ UWAŻAM ZE RÓŻNICZCE W ELEMENTACH OKIEN PÓL i innych elementów są zbyt małe przez co trudno jest odszukać pola do wypełnienia.
0 komentarzy 0
Nowy wygląd:
Brak ramek okien