forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

świadectwo pracy

  • Dodano: 2 lis 2019, 10:34
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 2 odpowiedzi 2
nastąpiło rozwiązanie umowy o pracę na mocy porozumienia stron z pracownikiem z dniem 31.10.2019. chcę wygenerować świadectwo pracy również z datą 31.10.2019 a system wystawia świadectwo z datą dzisiejszą czyli 02.11.2019 jak to zmienić???
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 lis 2019, 15:04
Dzień dobry,
świadectwo pracy zawsze wystawiane jest w dacie bieżącej (zgodnie ze stanem faktycznym). Zmiana daty jest możliwa wyłącznie w trybie edycji, który jest dostępny po zweryfikowaniu firmy. Jeśli generuje Pan świadectwo pracy z zakładki KADRY / PRACOWNICY / ZAZNACZENIE PRACOWNIKA / DRUKUJ / ŚWIADECTWO PRACY, to po pojawieniu się pierwszego okna "Drukowanie świadectwa pracy", po kliknięciu DRUKUJ pojawi się kolejne okno "Ustawienia drukowania", w którym należy zaznaczyć tryb edycji i wpisać odpowiednie dane.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 2 lis 2019, 20:25
nie można zmienić danych. jak zaznaczam tryb edycji.komunikat że tryb edycji może być po zweryfikowaniu firmy.
a może być wystawione świadectwo 02.11.2019 jak pracownik zakończył pracę 31.10.2019??
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 lis 2019, 20:25
Witam,
z trybu edycji można skorzystać tylko jeśli firma jest zweryfikowana. W celu weryfikacji należy dokonać jednorazowej bezzwrotnej opłaty w wysokości 10 zł brutto na dane podane w zakładce USTAWIENIA w sekcji DANE PODSTAWOWE / WERYFIKACJA FIRMY.
Pełną instrukcję znajdzie Pan w opracowaniu: https://pomoc.wfirma.pl/-weryfikacja-firmy
Świadectwo pracy powinno zostać wydane pracownikowi w dniu rozwiązania umowy o pracę. Jeśli z obiektywnych przyczyn nie jest możliwe przekazanie pracownikowi tego dokumentu, wówczas należy go wysłać na ostatni znany adres pracownika. Polecam artykuł w tym temacie: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-swiadectwo-pracy-do-kiedy-wydac-swiadectwo-pracy
Pozdrawiam
Pytanie:
świadectwo pracy