forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Nowy wygląd wfirma

• Dodano: tydzień temu
  • 1 osoba ma ten sam problem 1
  • 9 odpowiedzi 9
Autor: KrzysztofG
Nowy wygląd, nowe problemy:
- wyszukiwarka chowa się pod okna (input do wpisania frazy)
- zamykanie okien za pomocą klawisza ESC nie działa jak w poprzedniej wersji tzn. nie zamyka okna pierwszego od góry tylko wybiórczo. Miałem otwartą listę wyszukiwania - następnie fakturę a ESC zamknął mi listę wyszukiwania
PRACOWNIK
Bardzo dziękuję za zgłoszenie błędu, prace nad poprawkami trwają. Będziemy wdzięczni za kolejne zgłoszenia.
0 komentarzy 0
To jakas kpina chyba. Informatycy u was siedza w ciepelku , chleja kawke i mysla co by tu zmienic by bardziej skomplikowac i utrudnic korzystanie z wfirma.
Bardzo prosze o pomoc w znalezieniu prostego programu do wystawiania faktur ( takiego jak wfirma przed 1 listopada 2019) teraz jest nie do przyjęcia .
2 komentarze 2
PRACOWNIK
Witam Pana,
nowy wygląd jest dostosowany do urządzeń mobilnych. Przez wiele lat tysiące naszych klientów prosiło nas o takie wdrożenie. Zmianie uległy przede wszystkim style. Logika systemu została zachowana. Przez najbliższy rok zamierzamy intensywnie pracować nad poprawą funkcjonalności interfejsu. Państwa zdanie jest dla nas cenną wskazówką, dlatego prosimy o doprecyzowanie co Pana zdaniem po aktualizacji jest nie do przyjęcia.
Pozdrawiam
PRACOWNIK
Szanowny Panie do prostego wystawiania faktur udostępniliśmy już jakiś czas temu serwis mobilny https://mojo.pl/ Loguje się do niego wpisując login i hasło z wfirma.pl Jeżeli chodzi o zmiany które weszły w tej aktualizacji. Dotyczą one tylko styli. Umożliwiają one pracę na urządzeniach mobilnych. W żadnym miejscu nie zmieniliśmy logiki działania systemu.
Ręce opadają. Nowy wygląda to masakra. Robiony chyba na jakiś konkurs designerski, a nie dla programu użytkowego. Proszę o przywrócenie szarej wersji motywu, bo te wymuszone niebieskie "nocne" psują wzrok bardziej niż tryb dzienny.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
Dziękujemy za przekazanie swojej opinii. Uwagi związane z zastosowaniem podobnej do poprzedniej palety kolorystycznej zostaną przekazane do działu zajmującego się przebudową systemu.
Pozdrawiam
A wyszukiwarka kontrahentów po NIP jak nie działała, tak nie działa...
1 komentarz 1
PRACOWNIK
Dzień dobry,
funkcja wyszukiwania kontrahentów po numerze NIP zarówno z poziomu wyszukiwarki globalnej, jak i wyszukiwarki w zakładce CRM » KONTRAHENCI poprawnie wyświetla informacje dotyczące konkretnego kontrahenta. Proszę zatem o wskazanie w którym miejscu w systemie napotkał Pan trudność z wyszukiwaniem kontrahenta po numerze NIP.
Pozdrawiam
Proszę bardzo.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
Problem z pobieraniem danych kontrahenta wynika z widocznych na zrzucie ekranu spacji znajdujących się między liczbami w numerze NIP. Po usunięciu wspomnianych spacji dane kontrahenta zostaną poprawnie zaczytane. Dziękujemy za zwrócenie uwagi na ten problem. Pana sugestia została przekazana do działu technicznego w celu analizy.
Pozdrawiam
ikonografia w systemie.
dot. miejsca WYDATKI
ikony ROZLICZ i ZAPŁAĆ mają taki sam wygląd.
brak opisu powoduje kłopot z identyfikacją czynności.

TRZEBA POPRAWIĆ lub usunąć :)
1 komentarz 1
PRACOWNIK
Dzień dobry,
dziękujemy za sugestię została ona przekazana do działu zajmującego się wdrażaniem zmian interfejsu.
Pozdrawiam
Pani Paulino, ależ ja to wiem, sygnalizuję problem przy każdej aktualizacji od blisko 2 lat... I nawet chyba sam prezes obiecywał poprawić tę ewidentną niedoróbkę... Jest to tak uciążliwe w codziennym użytkowaniu, że doprowadza mnie do białej gorączki...
1 komentarz 1
PRACOWNIK
Witam,
Prośba poprawę mechanizmu weryfikacji numeru NIP gdy między liczbami znajduje się spacja został zgłoszony do działu technicznego. Nie jesteśmy jednak w stanie podać konkretniej daty wprowadzenia tej poprawki.
Pozdrawiam
Filtry w PRZYCHODY

teoretycznie można zaznaczać więcej niż jeden rodzaj dokumentu (SERIA). ale praktycznie nie da się otrzymać odpowiedzi z filtra z wiecej niż jednym zaznaczeniem.
ponadto samo zaznaczenie nie powoduje otrzymania wyniku. trzeba kliknąć z nazwę.
wcześniej było to chyba zatwierdzane.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
Witam,
Po zaznaczeniu dwóch, lub więcej elementów w filtrze wyszukiwania na samym dole listy pojawia się przycisk ZATWIERDŹ. Po kliknięciu w niego filtr wyszukiwania zostanie ustawiony na wskazane wcześniej elementy.
Planujemy jednak poprawę mechanizmu działania filtrów wyszukiwania.
Pozdrawiam
Zmieniłam styl interfejsu. Jak można powrócić do wyglądu interfejsu który był podstawowym w najnowszej wersji?
1 komentarz 1
PRACOWNIK
W celu zmiany stylu interfejsu na zwykły należy po zalogowaniu do konta kliknąć w ikonę użytkownika (prawy górny róg). Wówczas w oknie, które się pojawi w części WYBIERZ STYL INTERFEJSU proszę wybrać pierwszą ikonę słońca.
Pozdrawiam
Problem:
Nowy wygląd wfirma