forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Różni adresaci + kopia do wiadomości przy wysyłce faktur

• Dodano: tydzień temu
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
Jeśli ktoś już to zgłaszał, to przepraszam, ale przerasta mnie przeglądanie 662 stron zgłaszanych pomysłów :)
Byłoby super, gdyby można było w wFirmie dodać możliwość przypisania kilku adresów mailowych do wysyłki faktury do klienta (tak, wiem, że to się da zrobić) - ale tak, żeby część była adresatami, a część otrzymała maila z fakturą wyłącznie do wiadomości (DW / UDW). Mam takich kontrahentów, gdzie faktura jest wysyłana do sekretariatu/księgowości + w kopii do szefa działu - i za każdym razem muszę pobrać fakturę z wFirmy w pdf i wysłać ją z własnej poczty, żeby móc podzielić adresatów (wydzielić kopie do wiadomości). A wtedy w wFirmie faktura widnieje mi przez to jako niewysłana i muszę pamiętać, że wysłałam ją innym kanałem.

Pozdrawiam!
Ewa
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Dzień dobry,
Dziękuję za sugestię dotyczącą działania systemu. System wFirma nie posiada tak rozbudowanej funkcji wysyłki wiadomości email. Na ten moment istnieje możliwość wysłania wiadomości na kilka adresów email wpisując je podczas generowania wysyłki. Istnieje również możliwość ustawienia wysyłki kopii wiadomości, jednak będzie ona wysłana na adres wprowadzony w zakładce. USTAWIENIA-FAKTURY-WYSYŁKA WIADOMOŚCI.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Różni adresaci + kopia do wiadomości przy wysyłce faktur