forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

ujęcie faktury do kosztów

  • Dodano: 7 paź 2019, 10:42
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
Otrzymano fakturę zakupową z datą wystawienia 04.10.2019 i wtedy ją otrzymałam. ale pod fakturą jest dowód dostawy towaru z dniem 30.09.2019 i na fakturze jest adnotacja dostawa towaru z dnia 30.09.2019 na podstawie wz. towar zakupiony z przeznaczeniem do kolumny 13. kiedy zaksięgować tą fakturę do kpir??? jeśli lepiej w koszty we wrześniu to jak to zrobić technicznie w programie,żeby vat odliczyć w październiku a do kpir we wrześniu??
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 7 paź 2019, 12:00
Witam,
w sytuacji gdy jest to koszt klasyfikowany w kol. 13 KPiR - pozostałe wydatki, księguje go Pan zgodnie z datą wystawienia faktury przechodząc do zakładki WYDATKI KSIĘGOWANIE DODAJ FAKTURA VAT gdzie jako rodzaj wydatku wybiera Pan INNE WYDATKI ZWIĄZANE Z DZIAŁALNOŚCIĄ GOSPODARCZĄ. W polu data wystawienia wskazuje Pan 4.10.2019 (pod tą datą wydatek zostanie ujęty w KPiR), natomiast w polu data odbioru wskazuje Pan faktyczną datę otrzymania faktury (pod tą datą faktura zostanie wykazana w rejestrze zakupów VAT).
Polecam: https://pomoc.wfirma.pl/-ksiegowanie-wydatkow
W razie dalszych pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu za pomocą funkcji ZAPYTAJ EKSPERTA dostępnej po zalogowaniu do konta pod ikoną zielonego znaku zapytania.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pytanie:
ujęcie faktury do kosztów