forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Koszt użytkowania WFirma

  • Dodano: 3 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
Witam, firma, dla której pracuję chciałaby skorzystać z usług WFirmy. Chcieliśmy upewnić się co do opłat. Udało nam się dowiedzieć, że 99zł/rok to koszt integracji z platformą Shoper, a abonament roczny wynosi 420 zł. Nie możemy znaleźć już jednak informacji, czy integracja z kasą fiskalną jest dodatkowo płatna? A może powyższe kwoty to już całość kosztów? Prosimy o odpowiedź.
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Witam,
na wstępie wyjaśnię różnicę między kasą fiskalną a drukarką fiskalną.

Kasy fiskalne są odrębnym urządzeniem z którego pobierany jest raport kasowy dobowy/miesięczny i na tej podstawie wprowadzany jest przychód do systemu wfirma: https://pomoc.wfirma.pl/-ksiegowanie-lacznego-raportu-okresowego-z-kasy-fiskalnej

Natomiast drukarki fiskalne mogą być połączone z systemem w ten sposób że paragon generowany jest w systemie wfirma a drukowany na podłączonej do systemu wfirma drukarki fiskalnej.

W przypadku drukarki Elzab D10 nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów. W przypadku pozostałych modeli współpracujących z systemem (lista znajduje się w artykule: https://pomoc.wfirma.pl/-paragon-fiskalny-jak-wystawic) konieczny jest zakup zewnętrznej licencji IAI Printer / Fiskalizator. Jej koszt jest zależny od okresu na jaki zostanie wykupiona - przy zakupie z góry na rok cena netto za miesiąc to ok 25 zł.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pytanie:
Koszt użytkowania WFirma