forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Magazyn z shoper

• Dodano: tydzień temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
Chciałbym przenieść wszystkie produkty z automatu z shopera. I teraz moje pytanie. Jeśli chcę aby wfirma liczyła mój zysk muszę mieć opcję magazynu. Ale przenosząc produkty z shopera cały magazyn mam na zero sztuk. Dodanie stanu produktu odbywa się wyłącznie poprzez dodanie konkretnego dokumentu zakupu. Czy można to jakoś ominąć? Czy może podsumowanie zysku można mieć bez systemu magazynowego?
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Witam,
Integracja z platformą Shoper nie jest naszego autorstwa i nie znamy jej funkcjonowania. W związku z tym wszelkie pytania dotyczące działania tej integracji należy kierować do jej twórców.
Jeżeli chciałby Pan, aby był wyliczany zysk to wówczas niezbędne jest posiadanie pakietu z dodatkiem "Rozbudowany magazyn".
Natomiast jeżeli chodzi o import produktów to taka możliwość istnieje. W celu importu produktów należy przygotować plik w formie CSV. W pliku można również umieścić informacje na temat stanu towaru.
W sytuacji, gdy posiada Pan produkt X w kilku różnych cenach zakupu to wówczas taki produkt powinien być dodany kilka razy (tyle ile posiada Pan cen zakupów) do pliku importu z odpowiednimi cenami. Towary po dodaniu do zakładki MAGAZYN / PRODUKTY może Pan także przyjąć na stan dokumentem PW. Wówczas towar, który posiada kilka cen zakupu powinien zostać dodany kilkukrotnie na dokumencie PW wraz z odpowiednimi cenami.
Instrukcja importu towarów z pliku znajduje się pod adresem: https://pomoc.wfirma.pl/-import-produktow-jak-wykonac-w-systemie
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pytanie:
Magazyn z shoper