forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Brak wystawienia dokumentu sprzedażowego po negatywnej weryfikacji na linii: sprzedany produkt - magazyn wFirma.pl

  • Dodano: 20 sie, 11:50
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
W BaseLinkerze w ustawieniach integracji jest opcja: "Przekazuj SKU produktów do serwisu wFirma.pl", opis: "Przed dodaniem faktury i paragonu wyszukiwany jest ID produktu w bazie wFirmy na podstawie kodu SKU. Włączenie tej opcji spowoduje zmianę stanów magazynowych dla produktów o tym samym SKU", mam ustawione na "Tak", oraz jest opcja: "Nazwa produktu z magazynu wFirma.pl", opis: "Przed dodaniem faktury i paragonu wyszukiwany jest ID produktu w bazie wFirmy na podstawie kodu SKU. Włączenie tej opcji spowoduje pobranie nazwy z magazynu wFirmy i przekazanie jej wraz z fakturą lub paragonem", mam ustawione na "Tak". Czy są takie ustawienia, aby przy tworzeniu nowego dokumentu sprzedażowego w BaseLinkerze. który zawiera produkt o danym numerze SKU, którego nie ma jeszcze w magazynie wFirma.pl - aby takiego dokumentu nie tworzyło a wyskoczył komunikat o błędzie? Celem jest to, aby nie tworzyło automatycznie nowych produktów, których wcześniej nie było w magazynie wFirma.pl a utworzony dokument, żeby zawierał zawsze pozycje, które są w magazynie wFirma.pl.

Na ten moment, przy ustawieniach tych dwóch opcji na TAK, opis jak wyżej, jeżeli został utworzony produkt w magazynie wFirma.pl wcześniej, przed utworzeniem dokumentu sprzedażowego (np. nowe przyjęcie PZ) - dokument sprzedażowy zawiera pozycję zgodną z magazynem wFirma.pl, wykonuje ruch magazynowy, oraz pobiera nazwę z magazynu wFirma.pl. Jeżeli produkt nie był wcześniej dodany do magazynu wFirma.pl - tworzy dokument sprzedażowy, który zawiera produkt z nazwą zgodną z pozycją w BaseLinkerze, oraz nie wykonuje ruchu magazynowego w magazynie wFirma.pl.
PRACOWNIK
  • Dodano: 21 sie, 07:05
Witam,
nie jesteśmy twórcami integracji wfirmy z Baselinkerem stąd nie znamy jej dokładnych zasad działania i nie mamy wpływu na przenoszenie danych do wfirmy. W sprawie pytań z nią związanych proszę kontaktować się bezpośrednio z twórcami integracji.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Brak wystawienia dokumentu sprzedażowego po negatywnej weryfikacji na linii: sprzedany produkt - magazyn wFirma.pl