forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Błąd przy wystawianiu paragonu niefiskalnego

Jestem zażenowany
  • Dodano: tydzień temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 2 odpowiedzi 2
Dzień dobry, czy spotkałeś się z takim komunikatem na woocommerce podczas próby wystawienia paragonu niefiskalnego ?

Co mam zmienić w ustawieniach i gdzie ?

Paragon: Błąd: walidacja: nip: Nieprawidłowy prefiks kraju Unii Europejskiej. W przypadku stosowania stawki nie podl. ue lub 0% WDT należy podać prawidłowy numer VAT UE. vat_code_id: Nie można łączyć stawki 0% WDT z innymi stawkami.
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Witam,
przyczyną komunikatu może być błędnie podany numer VAT-UE czyli prefiks kraju nabywcy - przy stawce 0%WDT wymagana jest obowiązkowo faktura lub użycie pozycji 0%WDT z pozycją o innej stawce VAT gdzie również na jednym dokumencie sprzedaży nie można ująć równolegle tak zróżnicowanych stawek. Dlatego też proszę o kontakt za pośrednictwem "Zapytaj eksperta": https://pomoc.wfirma.pl/-wsparcie-techniczne w celu szerszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Witam,
wszelkie integracje była wykonane po stronie sklepów lub przez firmy zewnętrzne, bez naszego udziału. Ewentualne pytania proszę kierować więc do twórców wtyczki. Jako że integracja tworzona była niezależnie od nas, nie znamy jej funkcjonalności i chcę uniknąć wprowadzenia Państwa w błąd: https://pomoc.wfirma.pl/-integracja-ze-sklepami-internetowymi
Niewykluczone, że inni użytkownicy forum, którzy również korzystają z tej integracji będą w stanie pomóc w zaistniałej sytuacji.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pytanie:
Błąd przy wystawianiu paragonu niefiskalnego