Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Dodawaie skanu do dokumentu

  • Dodano: 26 lip 2019, 12:48
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
Zależy nam żeby każdy dokument wprowadzony do systemu można było podejrzeć. W związku z tym chcielibyśmy zeskanować te dokumenty, które już mamy wprowadzone, a które zostały wprowadzone "ręcznie". Czy można to zrobić jakoś "seryjnie"? Zeskanować plik faktur i przyporządkowywać po kolej każdą do dokumentu?
PRACOWNIK
  • Dodano: 26 lip 2019, 20:23
Dzień dobry,
aby przyporządkować pliki ze skanami do danej faktury należy wybrać nazwę faktury i w oknie, które się pojawi przejść do zakładki DOKUMENTY. W kolejnym kroku należy wybrać opcję DODAJ DOKUMENT NA PODSTAWIE PLIKU. Następnie proszę załączyć plik ze skanem dokumentu i nadać mu nazwę pod jaką będzie widoczny w systemie. Po załączeniu pliku i uzupełnieniu nazwy należy zatwierdzić dane przyciskiem ZAPISZ.
Nie ma możliwości masowego dodania skanów do wystawionych faktur (pliki należy załączać osobno dla każdego dokumentu).
Polecamy również korzystanie z opcji integracji z dyskiem Google lub Dropbox, która ułatwia wystawianie wydatków w systemie i pozwiązywanie dodanych plików z fakturą kosztową. Więcej na ten temat mogą Państwo odnaleźć w artykule pomocy: https://pomoc.wfirma.pl/-dyski-w-chmurze-integracja-z-dyskami-google-drive-i-dropbox#3-Dyski-w-chmurze---jak-dzialaja-w-systemie-wfirma-
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pytanie:
Dodawaie skanu do dokumentu