forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Rozliczanie delegacji

Jestem niezadowolony
  • Dodano: 11 lip, 13:34
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 1 odpowiedź 1
Korzystanie z części raport kasowy wFirma jest bardzo trudne. Podczas rozliczania np. delegacji. Przy doniesieniu po kilku dniach od rozliczenia faktury przez delegowanego, (która mu się zapodziała), a po wprowadzeniu dokumentów dotyczących innych delegacji dodanie doniesionej faktury wymaga skasowania wszystkich wprowadzonych po tamtej delegacji dokumentów. To jest karkołomne. Rozumiem, że są przepisy, ale program ma pomagać użytkownikowi i do tego został stworzony. Korzystam z niego przy rozliczaniu 2 firm i jestem zadowolona, jednak moduł kasowy jest nieudany.
PRACOWNIK
  • Dodano: 12 lip, 16:33
Dzień dobry,
przy pracy z modułem kasowym niezbędne jest zachowanie chronologii wpisów aby nie doprowadzić do sytuacji gdy wpis modyfikowany czy dodawany wstecz spowoduje w którymś momencie ujemny stan kasy. Brak możliwości edycji dotyczy wszystkich dokumentów w kasie, nie tylko dotyczących dowodów KP/ KW ale również rozliczenia zaliczek dla pracowników w związku z delegacjami. Z takiego rozliczenia zaliczki może bowiem wynikać zwrot reszty środków do kasy i modyfikacja wpisu może wiązać się ze zmianą stanu kasy.
Niemniej jednak Państwa uwagi dotyczące samego działania funkcji rozliczenia zaliczek zostały przekazane do działu Rozwoju.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
Rozliczanie delegacji