forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Integracja z Allegro

Jestem sfrustrowany
  • Dodano: 9 lip, 09:53
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 3 odpowiedzi 3
Mam jeden produkt magazynowy wystawiony na kilku aukcjach allegro pod różnymi nazwami i w różnych kategoriach tak aby klient mógł do mnie trafić. Czy nie prościej by było aby w karcie produktu można było wpisywać numery aukcji i na tej podstawie system by rozpoznawał produkt i automatycznie wczytywał na dokument sprzedaży.

Ja osobiście mam 100 produktów na sprzedaż i 500 aukcji i wystawianie aukcji z waszego systemu wydaje mi się bezsensowne.

Wolałby bym aby była rubryka w karcie towaru w której podaje nr aukcji już istniejącej i system rozpoznaje towar i z automatu zaciąga właściwy produkt na dokument.
PRACOWNIK
  • Dodano: 9 lip, 19:27
Dzień dobry,
Dodatek "Allegro +" jest nowym dodatkiem jaki udostępniamy, przez co ciągle go rozwijamy oraz ulepszamy w nowe funkcje. W przyszłości planujemy wdrożyć funkcję, która pozwoli na takie, bądź podobne rozwiązanie aukcji niewystawionych z poziomu wFirmy, tak aby regulowały poprawnie stan magazynowy.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 23 lip, 21:32
Wiadomo moze na kiedy (ten rok, czy kolejne?) planowane jest dodane takiej mozliwosci? Wiele uzytkownikow o to prosi od paru lat..
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 23 lip, 21:32
Witam,
Funkcje tę planujemy wprowadzić jeszcze w tym roku.
Pozdrawiam
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Z Regulaminu Allegro:

5.4 "(...) zabronione jest również zlecenie Allegro.pl publikacji Ofert dotyczących takiego samego Towaru, w liczbie która zagrażać może zasadom uczciwej konkurencji w ramach Allegro".

Nie jest zatem tak, że wystawianie tego samego towaru nie jest zgodne z regulaminem?
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Witam, w tym temacie w razie wątpliwości polecamy kontakt bezpośrednio z Allegro. Pozdrawiam
Pomysł:
Integracja z Allegro