forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Opuszczenie "biura rachunkowego"

Jestem sfrustrowany
  • Dodano: 27 cze 2019, 13:13
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 3 odpowiedzi 3
Dzień dobry,
jestem niezadowolony z obsługi przez biuro rachunkowe (płacę za wFirma przez biuro) - jak mogę "odłączyć" się od biura i zacząć samodzielnie prowadzić swoją księgowość nie tracjąc jednocześnie danych?
PRACOWNIK
  • Dodano: 27 cze 2019, 15:04
Dzień dobry,
jeżeli Pana konto jest podpięte pod konta biura rachunkowego działającego w systemie mojebiuro24.pl to nie ma Pan możliwości odłączenia samodzielnie swojego konta od konta biura. Połączając swoje konto posiadane na wfirma.pl pod wybrane biuro, działające w systemie mojebiuro24.p,l, na podstawie zawartej umowy z biurem i poprzez samodzielne przypięcie swojego konta pod konto biura przekazuje Pan bowiem uprawnienia do administrowania swoim kontem dla biura ( https://pomoc.wfirma.pl/-przypinanie-istniejacego-konta-do-biura-rachunkowego ).
Odłączenie konta firmy od konta biura jest możliwe po zakończeniu współpracy przez szefa biura rachunkowego ( https://pomoc.mojebiuro24.pl/-zakonczenie-wspolpracy ). Wówczas zostanie Panu zwrócony dostęp do konta jako administrator, gdzie dostęp będzie aktywny do okresu wygaśnięcia pakietu. Po samodzielnym przedłużeniu pakietu może Pan dalej samodzielnie korzystać z konta ( https://pomoc.wfirma.pl/-przedluzenie-pakietu ), zachowując przy tym posiadane dotychczasowo dane (pod warunkiem, że samodzielnie przez Pana lub biuro nie zostaną one usunięte).
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 27 cze 2019, 15:05
W razie gdyby miał Pan problemy proszę o kontakt na adres pomoc@wfirma.pl
0 komentarzy 0
  • Dodano: 28 cze 2019, 03:25
Dziękuję, taka procedura jest OK.
0 komentarzy 0
Pytanie:
Opuszczenie "biura rachunkowego"