forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

jakość pomocy wfirma na forum

  • Dodano: 13 cze, 16:31
  • 1 osoba ma ten sam problem 1
  • 1 odpowiedź 1
Autor: Philogy (DN)
Ludzie, zacznijcie coś robić ze zgłoszeniami na forum, bo jak je czytam to prawie wszystkie są ignorowane a jedyną pomocą jest odpowiedź, że mamy sobie sami pisać szablony !!!! Proszę przejrzeć zgłoszenia na forum i zabrać się do pracy!!!

Zrobiliście zakładki MASZ POMYSŁ, ZGŁOŚ PROBLEM, NOWY WYGLĄD ale nikt z WFIRMA tego nie czyta.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 17 cze, 08:32
Dzień Dobry,
wszystkie wiadomości zarówno z forum jak i napisane za pomocą opcji Zadaj pytanie Ekspertom są poddane analizie i zostaje udzielona odpowiedź. Każda sugestia jest szczegółowo omawiana i oceniona jest możliwość wdrożenia rozwiązania. Wszelkie zmiany czy poprawki przechodzą przez pełny cykl produkcyjny, składający się z analizy, programowania, testowania i wdrożenia. Chcielibyśmy nadmienić, iż wszelkie aktualizacje są przeprowadzane w okresach 3 miesięcznych (planowane z wyprzedzeniem). Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo klientów, dlatego dostosowujemy nasz system do nieustannie zmieniających się zmian w przepisach prawnych.
W naszym systemie jest możliwość samodzielnego dostosowania ustawień do własnych potrzeb. W przypadku szablonów istnieje 9 gotowych wzorów oraz dajemy możliwość stworzenia własnego szablonu.
Udzielamy najwyższej jakości porad z zakresów technicznych i księgowych.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
jakość pomocy wfirma na forum