forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Ekwiwalent za pranie odzieży dla zleceniobiorcy: obsługa w WFirma

  • Dodano: 8 cze, 23:38
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
Dzień dobry, wydaje mi się, że nie ma możliwości dodania "Dodatków i potrąceń" dla zleceniobiorcy w systemie (pojawia się komunikat: "Nie można dodać dodatku lub potrącenia pracownikowi, który nie ma umowy o pracę."). Czy istnieje zatem jakikolwiek sposób, aby na rachunku dla zleceniobiorcy pojawiła się pozycja zwolnionego z PIT i ZUS dodatku (ekwiwalentu) za pranie odzieży?
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 10 cze, 09:46
Witam,
Aktualnie nie ma możliwości dodawania do umów cywilnoprawnych (umowy zlecenia czy umowy o dzieło) dodatków i potrąceń. Kwotę ekwiwalentu należny samodzielnie wyliczyć poza systemem, a wypłaconą kwotę ręcznie zaksięgować w zakładce EWIDENCJE/ KPiR/ DODAJ WPIS. Wartość należy wprowadzić do kolumny WYNAGRODZENIA W GOTÓWCE I NATURZE, w polu kontrahenta należy wybrać: "brak", numer dowodu: numer rachunku, data: data wypłaty wynagrodzenia.
W celu udokumentowania wypłaty ekwiwalentu na rachunku, należy w zakładce KADRY/RACHUNEK/DRUKUJ/ zaznaczyć "tryb edycji" i uzupełnić informację o kwocie ekwiwalentu.
Proszę pamiętać, że pytania dotyczące pracy w systemie najlepiej jest zadawać poprzez funkcję "Zapytaj Eksperta" dostępną z każdej zakładki się pod zieloną ikoną ze znakiem zapytania.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pytanie:
Ekwiwalent za pranie odzieży dla zleceniobiorcy: obsługa w WFirma