forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

MOJO - wyszukiwarka nie działa dobrze

Jestem zaniepokojony
  • Dodano: 23 maj 2019, 15:42
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: Jacek S.

W MOJO wyszukiwarka np. na Fakturach nie działa tak dobrze jak w wFirma. Nie jest np. w stanie znaleźć faktur z konkretną nazwą usługi … (wFirma z tym sobie radzi).
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 23 maj 2019, 20:03
Witam Panie Jacku,
MOJO to aplikacja służąca głównie do fakturowania w związku z czym wyszukiwarka służy do szybkiego wyszukiwania konkretnej faktury lub kontrahenta. Bardziej zaawansowane funkcje wyszukiwarki dostępne są po stronie wfirma.pl. Obecnie trwają prace nad responsywną wersją systemu dzięki czemu platforma będzie dostępna na urządzeniach z różną rozdzielczością (w tym również na urządzeniach mobilnych).
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 28 maj 2019, 08:33
Ale rozumiem, że zarówno MOJO jak i wFirma pochodzi od tego samego developera …
…a więc czy nie można by w niej zawrzeć tych samych mechanizmów (np. szukających w wyszukiwarce) aby te narzędzia były kompatybilne przynajmniej w tym co robią, by robiły to podobnie.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 28 maj 2019, 08:33
Dzień dobry,
Pomimo że MOJO jest zintegrowane z systemem wFirma, to jednak są to osobne produkty, dlatego też niektóre funkcje mogą się różnić w działaniu, jak na przykład Wyszukiwanie. Jest to nasz nowy produkt, który oczywiście będzie rozwijany, jednak na chwilę obecną chcemy poznać opinie klientów.
Pozdrawiam
Pytanie: