forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Potwierdzenie rezygnacji z utworzenia faktury

• Dodano: 13 maj, 00:27
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 2 odpowiedzi 2
Dzień dobry!
Nie wiem ile osób prócz mnie korzysta z wFirmy na MacBook Pro 2018, ale opiszę w czym problem. Laptop ten posiada TouchBar z dynamicznie zmiennymi klawiszami sensorycznymi, gdzie klawisz ESC jest domyślnie wyświetlony, o ile twórca aplikacji, której aktualnie używamy, nie postanowił inaczej. Otóż podczas wystawiania faktur z dużą ilością pozycji, już kilkadziesiąt razy zdarzyło mi się, że klikając klawisze numeryczne, małym palcem niechcący zaczepiam wyświetlony ESC, co powoduje anulowanie mozolnie sporządzanej faktury bez ostrzeżenia. Zwracam się więc z uprzejmym pytaniem, czy możliwe jest wprowadzenie dodatkowego okna requestu "Czy na pewno chcesz anulować aktualną fakturę? TAK/NIE" w sytuacji przypadkowego naciśnięcia klawisza ESC?
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 13 maj, 08:26
Dzień dobry,
Na chwilę obecną system nie posiada funkcji, która ostrzegałaby przed zamknięciem aktywnego okna po przyciśnięciu klawisza "Esc". Nie mogę również obiecać, że zostanie ona wprowadzona, dziękuję jednak za sugestię dotyczącą działania systemu.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Poruszałem ten problem już baaaaardzo dawno temu. Brak odzewu. Choć pracuję na PC, to nie raz się zdarzało, że po naciśnięciu ESC znikało okno z kilkunastoma pozycjami na fakturze... Myślę, że każdy użytkownik wFirmy spotkał się z taką sytuacją...
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry,
Niestety działanie systemu nie zostało zmienione w tym zakresie. Ze względu na intensywne prace nad innymi projektami nie mogliśmy sobie pozwolić na tą zmianę.
Pozdrawiam
Pomysł:
Potwierdzenie rezygnacji z utworzenia faktury