forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Aktualizacja wfirma.pl i mojebiuro24.pl 19.2

PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
  • 14 odpowiedzi 14
Szanowni Państwo,
informujemy, że od godz. 01:30 do godz. 05:00 7 kwietnia 2019 roku nastąpi aktualizacja systemów:
Aktualizacja związana jest z wdrożeniem nowych funkcji systemowych:

Zarządzanie sprzedażą:

Magazyn:
Kadry:
Wprowadzono również ulepszenia dotychczasowych funkcji m.in.:
Wszystko idzie do przodu... fajnie, ale start nowego programu mojo.pl od razu z błędem - przy wystawianiu faktury i pobieraniu towaru z magazynu pobierana jest cena zakupu a nie sprzedaży!
3 komentarze 3
PRACOWNIK
Dziękujemy Panie Wojtku za zgłoszenie - jest to zwykłe niedopatrzenie programistyczne, co zostanie oczywiście poprawione. Aplikacja mojo będzie stopniowo rozwijana w kierunku takim by była miejscem zestawiającym najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania firmy.
Pozdrawiam
  • Dodano: tydzień temu
Dobrze by było jakby programiści dołożyli podpowiedź jaki rabat ma klient + możliwość dołożenia nowego rabatu przy wystawianiu faktury
PRACOWNIK
Sugestię przekazuję do działu zajmującego się rozwojem mojo.pl. Dziękuję za zgłoszenie. Pozdrawiam
Super!
0 komentarzy 0
Jak zalogować się za pomocą Google do serwisu mojo?
1 komentarz 1
PRACOWNIK
Witam,
Niestety, na ten moment nie ma takiej możliwości. Niewykluczone jednak, że taka funkcja pojawi się w przyszłości.
Za utrudnienia przepraszamy.
Pozdrawiam
Kiedy zostanie wprowadzone ułatwienie w postaci przyciemnienia obrazków w trybie nocnym? Szczególnie teraz czerwony kolor mojo razi po oczach
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
Dzień Dobry,
dziękujemy za przesłanie sugestii. Przekażemy ją do analizy. Ciągle doskonalimy nasz system, dlatego każda sugestia jest dla nas niezwykle cenna.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Ja mam tylko małą sugestię, aby zmienić szatę graficzną mojo.pl na jasną i ciemną. Ta czerwień mnie szczerze wnerwia.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
Dzień dobry,
dziękujemy za podzielenie się swoja opinią. Obecnie nie planujemy wdrażać innych wersji kolorystycznych, czerwień jest motywem przewodnim aplikacji Mojo.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Kolejna aktualizacja i kolejny brak możliwości skanowania produktu czytnikiem za pomocą kodów EAN...
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
Dzień Dobry,
w naszym systemie jest możliwość korzystania z czytnika kodów kreskowych. Więcej na ten temat znajduje się w artykule pomocy: https://pomoc.wfirma.pl/-czytnik-kodow-kreskowych
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Żałosnym jest wdrażać innowacje, bez przetestowania, które nie działają jak np. połączenie REST API Sklepu Allegro z Wfirma w funkcji Allegro+ Notabene z Allegro+ pojawiły się problemy zaraz po publikacji. Wirma zamiast się rozwijać to się uwstecznia i irytuje klientów, którzy pewnie niebawem zmienią platformę.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
Dzień Dobry,
błąd z połączeniem REST API Allegro jest w trakcie naprawy i w dniu jutrzejszym będzie wdrożona poprawka. Przyczyną były skomplikowane powiązania w przypadku zależności kont od biur rachunkowych, co spowodowało utrudnienia i nakładające się na siebie warunki powodujące problem z połączeniem. Obecnie wciąż utrzymywana jest dotychczasowe wersja integracji z allegro z której można korzystać, natomiast REST API jest całkowicie nowym rozwiązaniem dużo bardziej rozbudowanym nad którym cały czas pracujemy i które udoskonalamy, dlatego obecnie jest w wersji BETA (https://pomoc.wfirma.pl/-modul-w-wersji-beta ). Docelowo, od czerwca, gdy ukończymy prace będzie to odpłatny dodatek: https://pomoc.wfirma.pl/-integracja-z-allegro-plus
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 6 dni temu
super.. jak byście jeszcze poprawili w końcu samoistne wylogowywanie się przy zmianie firmy (dwie firmy na jednym koncie)
1 komentarz 1
ja jedną firmę otwieram w przeglądarce mozilla a drugą w explorer i problem znika. Dodatkowo nie mylę sobie w której firmie aktualnie jestem. Wcześniej były różne szaty kolorystyczne więc firmy różniły się kolorami teraz tego nie mam więc zrobiłam sobie wewnętrznie podział na przeglądarki. Dobrze, że mam tylko dwie firmy.
PRACOWNIK
Dzień Dobry,
dziękujemy za informacje. Będziemy mięli Pana zgłoszenie na uwadze.
W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami przy pomocy opcji "Zadaj pytanie Ekspertom".
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
Dzień dobry,
System wFirma posiada możliwość zmiany trybu kolorystycznego, który jest zapamiętywany w ustawieniach. Dzięki ustawieniu różnych stylów dla innych firm, użytkownik będzie mógł łatwo rozróżnić na której firmie obecnie się znajduje. Proszę rozwinąć ikonę avatara w prawym górnym roku ekranu oraz wybrać jeden z trzech dostępnych motywów. Załączam również artykuł: https://pomoc.wfirma.pl/-zarzadzanie-interfejsem
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Aktualizacja:
Aktualizacja wfirma.pl i mojebiuro24.pl 19.2