forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

przy uruchamianiu IAI Printer.exe potrzebuje hasło administratora

Jestem zaniepokojony
  • Dodano: 3 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 1 odpowiedź 1
Autor: Partyzant
Może ktoś z użytkowników wie co zrobić by przy uruchamianiu IAI Printer.exe nie trzeba było wpisywać hasła administratora?
Zainstalowaliśmy IAI Printer.exe i drukarki i wszystko działa. Tylko program jest obsługiwany przez pracowników na kontach zwykłych użytkowników w WINDOWS 10. Niestety przy uruchamianiu IAI Printer.exe wyskakuje okienko "czy chcesz pozwolić tej aplikacji pochodzącej od nieznanego wydawcy na wprowadzenie zmian na tym urządzeniu" i konieczne jest hasło administratora....
Oczywiście pracownicy nie znają tego hasła i jest problem. Da się to jakoś rozwiązać? Tak by nie było potrzebne hasło administratora. Bo Pracownicy nie mogą mieć tego hasła.
Próbowałem w zakładce właściwości i zabezpieczenia, wszystkie grupy użytkowników dostały wszelkie upoważnienia i nie działa.
Nie chcę wyłączenia UAC (User Account Control) bo to niebezpieczne jest.
Oczywiście wFirma umywa ręce i odsyła mnie do IAI ... tylko ja nie mam nic wspólnego z IAI bo program kupiłem w wFirma.
Będę wdzięczny za informację
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry,
Niestety w tym przypadku będzie wymagane hasło administratora. Proszę również zwrócić uwagę, że nie jesteśmy twórcami oprogramowania IAI Printer, a jedynie korzystamy z niego na potrzeby integracji systemu z drukarkami fiskalnymi.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
przy uruchamianiu IAI Printer.exe potrzebuje hasło administratora