forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Okno podglądu dokumentu

 • Dodano: 29 mar, 12:29
 • 1 osoba ma ten sam problem 1
 • 4 odpowiedzi 4
Autor: solo
Zniknęło gdzieś okno podglądu dodawanej faktury kosztowej. Gdy dodawało się wydatek przy użyciu opcji dodaj na podstawie pliku (niezależnie od zakupionego dodatku OCR) można było po zaimportowaniu dokumentu liczyć na otwarte obok okno z podglądem wgranego pdfa czy innego pliku. W tym miesiącu tego nie ma. Czy to działanie celowe i już tego nie będzie?
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
 • Dodano: 29 mar, 20:46
Dzień dobry,
Dziękuję za wiadomość. W ostatnim czasie została wprowadzona poprawka związana z funkcjonowaniem dodatku OCR, w związku z tym, jeśli klient nie posiada aktywnego dodatku to niestety podgląd dokumentu nie będzie widoczny.
Pozdrawiam
2 komentarze 2
 • Dodano: 1 kwi, 08:20
Pierwsza była znikająca promocja, teraz to...Chyba nie zagrzeje u Was miejsca.
 • Dodano: 1 kwi, 08:20
To jakieś nieporozumienie. Załączając dokumenty przez np GoogleDrive jak mam niby sobie zobaczyć jakie dane mam wprowadzić do faktury skoro nie widzę podglądu? Mam za każdym razem otwierać kolejną zakładkę z wFirma/GDrive żeby odpalić tylko dokument?
PRACOWNIK
 • Dodano: 1 kwi, 08:20
Dzień dobry,
W kwestii promocji proszę o kontakt za pomocą funkcji "Zapytaj Eksperta", gdzie będziemy mogli sprawdzić zaistniałą sytuację oraz rozwiązać problem.

Jeśli chodzi o podgląd dokumentu podczas dodawania wydatku na podstawie pliku, to funkcja ta została dodana głównie na potrzeby dodatku OCR, w ostatnim czasie zdecydowaliśmy się ją ograniczyć z przyczyn technicznych tylko podczas używania dodatku OCR.
Pozdrawiam
1 komentarz 1
 • Dodano: 10 kwi, 11:03
No tak czy owak jak się komuś coś daje i zabiera/ogranicza, to ciężko liczyć na zrozumienie. A poza tym to działa, tylko że nie w każdej przeglądarce, tudzież nie w każdym trybie, np. w trybie incognito działa na ogół, podczas gdy normalnie w chrome są z tym problemy. Dziwne to posunięcia są.
PRACOWNIK
 • Dodano: 10 kwi, 11:03
Dzień dobry,
Jak zostało wspomniane funkcja została wyłączona z przyczyn technicznych, dodatkowo w weekendowej aktualizacji, została wprowadzona poprawa zapobiegająca całkowicie pojawianiu się podglądu dla dokumentów, w przypadku braku wykupionego dodatku OCR.

Podgląd dokumentu jest możliwy w zakresie faktur przychodowych a w zakresie wydatków po najechaniu na wiersz z załączonym plikiem i kliknięciu w dokumenty a następnie wybraniu dokumentu jaki ma być podglądnięty. Obecnie w takim zakresie możliwy jest podgląd plików w zakładce WYDATKI.
Pozdrawiam
1 komentarz 1
 • Dodano: 13 maj, 12:06
Problem jednak w tym, że dodatek OCR jest mocno niedoskonały. Mogę płacić za udogodnienia dodatkowo, ale to jest narzędzie mocno niedopracowane. Dotychczas traktowałem go jako coś na zasadzie eksperymentu, nie wiem czego, kupiłem nie spodziewałem się fajerwerków i było tak właśnie. Bez fajerwerków. Na kilkadziesiąt faktur, które tą metodą wprowadziłem to takie może 20% się wprowadzało w całości, kolejne 20% wprowadzało się coś poprawnie, a coś nie, a około połowa to dziadostwo. Jakieś wpisywanie numeru telefonu w miejsce NIP czy mylne kwoty w miejsce kwoty księgowanego kosztu. Zasadniczo niewiele ułatwia ten dodatek, bo kontrolowanie błędnie odczytanych danych jest bardziej czasochłonne. Coś mi się zdaje, że na tym dodatku póki będzie działał tak jak działa, to fortuny Państwo nie zbijecie, a klienci się zrażają, bo im zabrano bardzo dobre narzędzie podglądu wpisywanego dokumentu, które funkcjonowało dość długi czas, więc wszyscy przyzwyczaili się. I umówmy się, możliwość podglądu faktury wydatkowej... po jej dodaniu to żadne ułatwienie w poruszanym temacie.
PRACOWNIK
 • Dodano: 13 maj, 12:06
Dzień dobry,
Dziękuję za opinie dotyczącą dodatku OCR. Jeśli napotkał Pan problem z działaniem funkcji, to proszę o wiadomość za pomocą funkcji "Zapytaj eksperta", dzięki temu będziemy mogli szybciej pomoc w rozwiązaniu problemu, lub zaproponować inne wyjścia.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
Okno podglądu dokumentu