forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Okno podglądu dokumentu

  • Dodano: 3 tygodnie temu
  • 1 osoba ma ten sam problem 1
  • 3 odpowiedzi 3
Autor: solo
Zniknęło gdzieś okno podglądu dodawanej faktury kosztowej. Gdy dodawało się wydatek przy użyciu opcji dodaj na podstawie pliku (niezależnie od zakupionego dodatku OCR) można było po zaimportowaniu dokumentu liczyć na otwarte obok okno z podglądem wgranego pdfa czy innego pliku. W tym miesiącu tego nie ma. Czy to działanie celowe i już tego nie będzie?
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry,
Dziękuję za wiadomość. W ostatnim czasie została wprowadzona poprawka związana z funkcjonowaniem dodatku OCR, w związku z tym, jeśli klient nie posiada aktywnego dodatku to niestety podgląd dokumentu nie będzie widoczny.
Pozdrawiam
2 komentarze 2
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Pierwsza była znikająca promocja, teraz to...Chyba nie zagrzeje u Was miejsca.
  • Dodano: 3 tygodnie temu
To jakieś nieporozumienie. Załączając dokumenty przez np GoogleDrive jak mam niby sobie zobaczyć jakie dane mam wprowadzić do faktury skoro nie widzę podglądu? Mam za każdym razem otwierać kolejną zakładkę z wFirma/GDrive żeby odpalić tylko dokument?
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry,
W kwestii promocji proszę o kontakt za pomocą funkcji "Zapytaj Eksperta", gdzie będziemy mogli sprawdzić zaistniałą sytuację oraz rozwiązać problem.

Jeśli chodzi o podgląd dokumentu podczas dodawania wydatku na podstawie pliku, to funkcja ta została dodana głównie na potrzeby dodatku OCR, w ostatnim czasie zdecydowaliśmy się ją ograniczyć z przyczyn technicznych tylko podczas używania dodatku OCR.
Pozdrawiam
1 komentarz 1
  • Dodano: tydzień temu
No tak czy owak jak się komuś coś daje i zabiera/ogranicza, to ciężko liczyć na zrozumienie. A poza tym to działa, tylko że nie w każdej przeglądarce, tudzież nie w każdym trybie, np. w trybie incognito działa na ogół, podczas gdy normalnie w chrome są z tym problemy. Dziwne to posunięcia są.
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Dzień dobry,
Jak zostało wspomniane funkcja została wyłączona z przyczyn technicznych, dodatkowo w weekendowej aktualizacji, została wprowadzona poprawa zapobiegająca całkowicie pojawianiu się podglądu dla dokumentów, w przypadku braku wykupionego dodatku OCR.

Podgląd dokumentu jest możliwy w zakresie faktur przychodowych a w zakresie wydatków po najechaniu na wiersz z załączonym plikiem i kliknięciu w dokumenty a następnie wybraniu dokumentu jaki ma być podglądnięty. Obecnie w takim zakresie możliwy jest podgląd plików w zakładce WYDATKI.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
Okno podglądu dokumentu