forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Magazyn, filtrowanie po podgrupach

• Dodano: 19 mar, 10:26
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 2 odpowiedzi 2
Magazyn - produkt - czy jest możliwość wprowadzenia filtrowania / analizowania produktów po podgrupach ? Teraz można tylko po kodzie produktu.
PRACOWNIK
  • Dodano: 20 mar, 08:45
Dzień Dobry,
jeżeli ma Pani na myśli dodawanie znaczników/etykiet, to w systemie jest taka możliwość. Etykiety w systemie służą do oznaczania (grupowania) obiektów w systemie. W widoku tabeli po prawej stronie (obok koła zębatego) znajduje się ikona zarządzania etykiet. Może Pani dodać dowolną etykietę.
Po zaznaczeniu dowolnego dokumentu/produktu proszę znowu przejść do ikony zarządzania etykietami, po najechaniu na nią rozwinie się lista możliwych etykiet do zastosowania.
Więcej informacji znajduje się w artykule: https://pomoc.wfirma.pl/-do-czego-sluzy-etykieta-i-gdzie-sie-ja-tworzy
Wybierając dowolną etykietę, przypisuje ją Pani do wybranego wcześniej dokumentu/produktu. Grupowanie jest dostępne po prawej stronie pod tabelą w polu etykiety.
W naszym systemie jest moduł Analiz, w którym również można otrzymać dane ze sprzedaży asortymentu. Moduł znajduje się w zakładce MAGAZYN-ANALIZY lub START-ANALIZY.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 21 mar, 08:59
Nie chodziło mi o dodawanie etykiet. Podam na przykładzie. Mam produkty na magazynie które mają KOD PRODUKTU każdy kod ma możliwość dodania PODGRUPY. Przechodząc do zakładki Magazyn - Produkty - mam listę produktów na samym dole jest opcja filtrowania: kod produktu, typ, rezerwacja, stan, etykieta i czy tam jest możliwość dodania filtrowania po podgrupie produktu a nie tylko po kodzie produktu. Następnie np. w zakładce Magazyn - Analizy - Sprzedaż asortymentu- jest do wyboru "Grupy produktów" a potrzebowałabym "podgrupy produktów".
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 21 mar, 08:59
Witam,
Niestety, takiej możliwości nie ma. Jedynym rozwiązaniem, jakie na ten moment możemy zaproponować jest właśnie utworzenie etykiet i na ich podstawie pogrupowanie i oznaczenie produktów.
Pozdrawiam
Pomysł:
Magazyn, filtrowanie po podgrupach