forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

brak w moim panelu funkcji dot. księgowania składek ZUS

  • Dodano: 14 mar, 21:58
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 2 odpowiedzi 2
Jestem w okresie testowym waszego systemu. Problem dotyczy księgowania składek społecznych w kosztach.
w ustawienia/podatki/funkcje księgowe mam widoczną tylko funkcję księguj paragony. Z artykułu, który przeczytałam na ten temat wynika, że powinnam mieć tam również możliwość dotyczące sposobu księgowania składki społecznej właściciela. W moim panelu nie ma takiej funkcji. Co mam zrobić?
link do artykułu: https://pomoc.wfirma.pl/-ksiegowanie-skladek-zus-w-systemie-wfirma-pl
PRACOWNIK
  • Dodano: 15 mar, 08:26
Witam,
taka funkcja pojawia się jeśli jako rodzaj firmy w zakładce USTAWIENIA - DANE PODSTAWOWE - RODZAJ FIRMY I WŁAŚCICIELE wybrano OSOBA FIZYCZNA. Podmiot niebędący osobą fizyczną oznacza prowadzenie działalności w formie spółki - wtedy funkcja automatycznego księgowania składek społecznych w kosztach jest niedostępna.
Pozdrawiam
1 komentarz 1
  • Dodano: 15 mar, 13:45
Prowadzę właśnie jednoosobową działalność i mam zaznaczoną opcję osoba fizyczna. Mimo to nie mam możliwości wyboru księguj składki w kosztach. Tak jak napisałam wcześniej, w zakładce: ustawienia/podatki/funkcje księgowe mam widoczną tylko funkcję księguj paragony. Problem nadal nie jest rozwiązany.
PRACOWNIK
  • Dodano: 15 mar, 13:45
Witam,
prosimy w Pana indywidualnej sprawie o kontakt przez funkcję Zapytaj eksperta dostępną w systemie w celu analizy problemu i pomocy w jego rozwiązaniu bowiem nie odnotowaliśmy takich problemów: https://pomoc.wfirma.pl/-wsparcie-techniczne
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
brak w moim panelu funkcji dot. księgowania składek ZUS