forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Faktura automatyczna opłacona w momencie wystawienia

  • Dodano: 5 mar, 11:36
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: 2m4 (2m4)
Dzień dobry. Moja firma wystawia bardzo dużo faktur automatycznych (świadczymy usługę abonamentową), wynagrodzenie za faktury pobieramy sami, w związku z powyższym niesamowicie przydatna była by możliwość wystawiania faktur automatycznych już opłaconych. Na ten moment po wystawieniu faktury i tak ktoś musi dodać do niej płatność. Bardzo proszę o dodanie takiej funkcji.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 5 mar, 12:55
Witam,
obecnie nie ma możliwości oznaczenia faktury automatycznej generowanej w systemie jako automatycznie opłaconej. Działanie to nie jest możliwe ze względu na to, że podczas wystawiania faktur automatycznych za kolejne okresy zazwyczaj nie jest znana "z góry" data jej zapłaty, bowiem o momencie zapłaty za daną fakturę ostatecznie decyduje nabywca.
Jednakże dziękujemy za zgłoszoną sugestię. Zostanie ona przekazana do naszego działu badawczo-rozwojowego, gdzie ewentualne wdrożenie tej funkcji zostanie przeanalizowane.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 3 kwi, 14:43
Dzień dobry. Dziękuję za wiadomość. Moja firma sama pobiera opłaty za faktury lub korzysta z polecenia zapłaty, w związku z czym praktycznie wszystkie nasze faktury są już opłacone w momencie ich wystawienia. Taka funkcjonalność była by ogromnym ułatwieniem.
0 komentarzy 0
Pomysł:
Faktura automatyczna opłacona w momencie wystawienia