forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Limity VAT za granicą

Jestem podekscytowany
  • Dodano: 3 tygodnie temu
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 4 odpowiedzi 4
Witam,

Przydała by się funkcja prezentująca wartość sprzedaży do krajów EU w celu obserwacji limitów VAT sprzedaży wysyłkowej. Funkcja aż się prosi w zakładce "analizy". Dzięki niej przedsiębiorca będzie wiedział kiedy zarejestrować się na VAT za granicą. Łatwa implementacja ponieważ każda sprzedaż zagraniczna wymaga FV a na nich wybiera się kraj kupującego więc w systemie kwoty sprzedaży do poszczególnych krajów już są trzeba tylko je zsumować i uwidocznić. :)

Pozdrawiam,
Krzysztof
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry Panie Krzysztofie,
dziękujemy za zgłoszenie pomysłu. Obecnie może Pan wykorzystać system etykiet by móc potem filtrować wartość sprzedaży wg danej etykiety i tym sposobem pilnować limitów:
https://pomoc.wfirma.pl/-do-czego-sluzy-etykieta-i-gdzie-sie-ja-tworzy
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Witam Pani Beato,

Znam i lubię używać systemu etykiet są bardzo przydatne, jednak gdyby miał się nimi posługiwać w omawianym celu byłaby to dodatkowa i kłopotliwa czynność. Kraj wybieram już raz podczas wystawiania FV i ponawiać tę operację z etykietami byłoby nieefektywne. Bardzo proszę o wprowadzenie omawianej funkcji jak tylko znajdą Państwo czas - uatrakcyjni to dalej Państwa system.

Pozdrawiam,
Krzysztof
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Witam ponownie,
doraźnie można też wykorzystać funkcję definiowania kolumn w tabeli https://pomoc.wfirma.pl/-definiowanie-kolumn-w-tabeli a następnie zaawansowanego filtrowania - klikając na ikonkę w prawym dolnym rogu lejka i wracając do nagłówka kolumny kraj wpisując dany kraj. Natomiast Pana sugestia została przekazana do weryfikacji pod kątem możliwości wdrożenia.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Serdecznie dziękuję za odpowiedź!

Pozdrawiam,
Krsyztof Obarski
0 komentarzy 0
Pomysł:
Limity VAT za granicą