forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

szablon do OFERT

  • Dodano: 27 lut, 09:21
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 2 odpowiedzi 2
Szablon do ofert.
Przydałby się taki prawdziwy, z możliwością wstawiania do niego jakiś rysunków, schematów, i koniecznie z możliwością kilku propozycji/wariantów tej oferty, które miały oddzielne ceny końcowe, i z możliwością wystawienia samej ceny netto, bez kolumn brutto czy Vat, żeby można było samemu decydować, do tego odpowiednie ważne informacje typu ważność oferty, sposób płatności (zaliczki). I większe pole tekstu do opisu, to co jest obecnie jest stanowczo za mało.
PRACOWNIK
  • Dodano: 27 lut, 20:26
Witam,
Dziękuję za sugestię.
Na chwilę obecną nie planujemy jednak poszerzania listy wydruków o kolejny szablon. Może Pan natomiast sam zdefiniować swój indywidualny szablon wydruku wybranego dokumentu. Aby tego dokonać należy jednak posiadać status konta jako "zweryfikowany" a także posiadać podstawową wiedzę z zakresu programowania w języku PHP oraz XML. Polecam artykuł: https://pomoc.wfirma.pl/-wlasne-szablony-wydrukow
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 1 mar, 11:00
witam,
no właśnie, pal licho te 10 zł, ale zwłaszcza chodzi o to programowanie, u mnie z tym nie najlepiej, łatwiej chyba zrobić coś w jakimś "office", tylko ni jak tego nie można powiązać automatycznie z ofertami w waszym systemie, nie znam się za bardzo. zróbcie coś bo ludzie po czasie będą się rozglądać za wygodami ;)
pozdrawiam
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 1 mar, 11:00
Witam,
W takiej sytuacji zalecamy kontakt z informatykiem lub osobą, która zajmuje się tworzeniem tego typu szablonów. Na ten moment nie planujemy wprowadzenia nowych szablonów lub innej formy ich dodawania.
Pozdrawiam
Pomysł:
szablon do OFERT