forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Wypełnianie formulaży PIT - autoamtyczne sumowanie wpraowadzanych wartości

  • Dodano: 20 lut, 18:30
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
Autor: TomekN
Mam wielką prośbę - aby w formularzach deklaracji rocznych (pewnie nie tylko) wszędzie tam, gdzie podaje się kwoty wartości, system przyjmował zapisy w postaci sumy - np w pozycji "Składki na ubezpieczenie zdrowotne" zamiast samodzielnie sumować i wpisywać zsumowaną wartość, można było wprowadzić zapis: 'kwota+kwota' a po zatwierdzeniu system zaprezentuje w tej komórce sumę. Fajnie jakby po ponownym wejściu w komórkę (edycja) znowu pojawiało się rozbicie na liczby składowe, które składają się na daną wartość.
PRACOWNIK
  • Dodano: 21 lut, 19:33
Witam,
obecnie nie ma takiej możliwości, gdyż pola deklaracji generowanych w systemie są wypełniane na podstawie danych zawartych w systemie, a część pól które użytkownik może edytować np. w deklaracji rocznej łączna kwota zapłaconych składek społecznych/zdrowotnych, nie posiadają opcji kalkulatora. Wartość którą należy ręcznie wprowadzić (lub można modyfikować) w danym polu powinna być wyliczona poza systemem.
Dziękujemy za zgłoszenie pomysłu. Zostanie on przekazany do naszego działu badawczo-rozwojowego, gdzie zostanie przeanalizowane jego ewentualne wdrożenie.

W zakresie generowania deklaracji w systemie polecam artykuły na stronie: https://pomoc.wfirma.pl/kokpit-firmy/zaliczki-i-deklaracje
https://pomoc.wfirma.pl/-zeznania-roczne
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Wypełnianie formulaży PIT - autoamtyczne sumowanie wpraowadzanych wartości