forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

faktura odliczenie vat-szkolenie

• Dodano: 9 lut, 18:03
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
na podstawie rozmowy zakwalifikowano potencjalnego pracownika który wyraził ustną zgodę na udział w szkoleniu-nowa gałąź działalności-bez uzyskania tego szkolenia nie można będzie w przyszłości wykonywać usług. proforma z firmy szkoleniowej została wystawiona i zostały za niego zapłacone pieniądze jak przyszło do podpisania umowy o pracę i wyjazdu na szkolenie potencjalny pracownik ani nie podpisał umowy jak również nie uczestniczył w szkoleniu. firma zastrzegła sobie w umowie że pieniędzy nie zwróci,więc na szkolenie pojechał tylko właściciel 1 osoba a miały jechać 2 i tak została wystawiona faktura zaliczkowa.czy od takiej faktury na kwotę 3321,00 brutto za 1 osobę mogę odliczyć podatek vat a poźniej zaksięgować w koszt firmy???chodzi mi teraz czy mogę odliczyć ten vat z dwóch faktur gdzie jedna osoba uczestniczyła druga nie i w koszty również dać kwotę za dwie osoby??
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 9 lut, 19:54
Dzień dobry, na takie i podobne pytania udzielamy odpowiedzi za pomocą funkcji Zapytaj Eksperta. Po zalogowaniu się do systemu. https://pomoc.wfirma.pl/-pomoc-ekspertow-ksiegowych
0 komentarzy 0
Pytanie:
faktura odliczenie vat-szkolenie