forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Zlecenia

• Dodano: 8 lut, 11:14
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 4 odpowiedzi 4
Autor: MTAR
Dla firm, które prowadzą usługi najlepszym rozwiązaniem byłoby abyście dorobili coś takiego jak zlecenia. Mianowicie chodzi o to, aby można było utworzyć zlecenie (numer, nazwa) do którego można byłoby przypisywać materiał oraz koszt usługi. Na podstawie zlecenia można byłoby wystawić fakturę. Takie rozwiązanie byłoby pomocne, w której obraca się dużą ilością materiału trzymanym na magazynie. Rozwiązanie z kompletacją nie jest dobrym dla mnie rozwiązaniem, ponieważ tworzą się niepotrzebne pozycje w magazynie i automatycznie cena usługi i materiału nie wylicza się. Prowadzenie ewidencji zleceń dałoby przejrzysty obraz wykonywanych usług.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 8 lut, 20:29
W najbliższym czasie będziemy rozwijać moduł magazynowy. Dziękujemy za zgłoszenie pomysłu, postaramy się go uwzględnić przy wprowadzaniu zmian.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 10 lut, 19:04
Liczę na w miarę możliwości sprawne wdrożenie takiej funkcjonalności w systemie. Bardzo by mi to pomogło w pracy.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 23 maj, 09:26
Jak tam prace związane z zleceniami? Można spodziewać się przy kolejnej aktualizacji wprowadzenia zleceń w module Magazyn?
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 23 maj, 09:26
Witam,
W najbliższej aktualizacji systemu nie planujemy wprowadzenia możliwości dodawania zleceń do modułu magazynowego. Nie mniej Pana pomysł został już zgłoszony do działu planowania przyszłych aktualizacji i nie wykluczone, że zostanie on zrealizowany w jednej z przyszłych aktualizacji naszego systemu.
Na ten moment jednak priorytetem jest dla nas dostosowanie systemu do dynamicznie zmieniających się przepisów w prawie podatkowym oraz księgowym, a także ciągle udoskonalanie już istniejących funkcji.
Pozdrawiam
  • Dodano: 17 wrz, 15:07
Witam, drążę dalej temat zleceń ponieważ znacznie ułatwi mi to przypisanie materiału do danego zlecenia i mam nadzieję, że niebawem pojawi się taka funkcjonalność. Można wykorzystać dokumenty RW i przypisać je do zleceń. Wiem, że jest wiele innych ważniejszych spraw do wykonania w systemie, ale proszę, aby niebawem taka funkcjonalność istniała.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 17 wrz, 15:07
Witam,
Aktualnie nie planujemy wprowadzenia opisanej przez Pana funkcji. Na ten moment skupiamy się na zmianach prawnych, księgowych oraz kadrowych które zostaną wprowadzone do końca tego roku takich jak np.: 17% PIT co jest bardzo dużą zmianą i w celu poprawnego działa wymaga bardzo dużej ilości pracy.
Pozdrawiam
Pomysł:
Zlecenia