forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Pełna księgowość

  • Dodano: 7 lut, 23:16
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
Autor: janka (BUK)
Czy program może byc wykorzystany do prowadzenia rachunkowości stowarzyszenia oraz wspólnot mieszkaniowych? Potrzebuję programu do prowadzenia pełnej księgowości, a widzę tylko ksiązke przychodów i rozchodów
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 8 lut, 21:51
Witam,
program przeznaczony jest do prowadzenia księgowości podatkowej w formie KPiR lub Ewidencji przychodu dla ryczałtu. Nie ma możliwości prowadzenia pełnej księgowości w oparciu o ustawę o rachunkowości.
System można jednak wykorzystywać m.in. jako program do wystawiania faktur ponieważ posiadamy możliwość importu do innych programów księgowych: https://pomoc.wfirma.pl/-eksport-do-innych-programow
Z uwagi również na inne funkcje ja moduł kadrowy, rozliczanie płatności import/eksport do banku, z systemu korzystają również podatnicy prowadzący pełne księgi dodatkowo poza systemem.
Pozdrawiam
3 komentarze 3
PRACOWNIK
  • Dodano: 9 lut, 10:15
Dopowiem, że przymierzamy się do stworzenia modułu z księgami handlowymi w ramach serwisu mojebiuro24.pl dla biur rachunkowych.
  • Dodano: 14 lut, 15:10
Czy znają Państwo mniej więcej termin udostępnienia modułu pełnej księgowości? Współpracuję z Państwem już ponad 4 lata … Państwo dopracowujecie wszystko bardzo skrupulatnie, więc wiem, że nie chcecie wypuścić czegoś czego nie jesteście pewni. Niedługo będę odnawiać abonamenty do pełnej księgowości w innych systemach - przyznaję że wolałabym zapłacić je już u Państwa.
PRACOWNIK
  • Dodano: 14 lut, 15:10
Dzień dobry Pani Lidio,
dopiero prowadzimy początkowe prace nad tym projektem, a najwcześniej na koniec roku zaczęlibyśmy prace produkcyjne, tak więc jeszcze w najbliższym roku moduł ten nie będzie dla Państwa dostępny.
Pozdrawiam
Pytanie:
Pełna księgowość