forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Brak zmiennej Faktura_Jednostka w generatorze wydruków

Jestem sfrustrowany
  • Dodano: tydzień temu
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 3 odpowiedzi 3
Po Waszej ostatniej aktualizacji nie działa mi generator wydruków (szablon w załączniku). Korzystałem w nim m.in. ze zmiennej 'Faktury_Jednostka'

{img class="crm" title="InvoiceContent.unit" src="../images/tag/ec7000/fff0e1/Faktury_Jednostka.png" /}

która po aktualizacji już się nie generuje. Mówicie, że testujecie serwis przed wdrożeniem zmian ale tym razem zdecydowanie coś przesadziliście ze zmianami. Wg forum wiele osób ma problem z poprawnym funkcjonowaniem jednostek w systemie, bo jak się okazuje, to są one niekompatybilne z poprzednim rozwiązaniem. Zróbcie coś z tymi jednostkami, bo teraz wielu Waszych klientów nie może pracować na WFIRMA.

PS: Nie korzystam z modułu Magazyn.
PRACOWNIK
Dobry wieczór. Dziękujemy Panie Marku za zgłoszenie - przekazane zostało do odpowiedniego działu w celu sprawdzenia przyczyny i rozwiązania problemu. Pracujemy intensywnie nad wszystkimi zgłoszeniami naszych Użytkowników. Pozdrawiam
1 komentarz 1
Proszę o informację zwrotną, jak problem zostanie rozwiązany. Dziękuję.
Czy znany jest planowany termin rozwiązania problemu? Formatka tego wydruku jest u mnie kluczowym elementem prowadzenia gospodarki magazynowej.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
Witam,
Poprawka wspomnianej kwestii znajduje się obecnie w kolejce prac. W najbliższych dniach powinna ona zostać wprowadzona do systemu. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiam
  • Dodano: godzinę temu
Wygląda na to, że dzisiaj w generatorze wydruków zmienna Faktury_Jednostka' zaczęła działać. Zatem temat można zamknąć.
0 komentarzy 0
Problem:
Brak zmiennej Faktura_Jednostka w generatorze wydruków