forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Księgowość w wfirma.pl - funkcjonalności

  • Dodano: 4 cze 2009, 14:05
  • Rozwiązane
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 3 odpowiedzi 3
Autor: dawidt
Witam,

Obecnie korzystam z wersji rozszerzonej do fakturowania. Zastanawiam się nad przejściem do księgowości. Pytania które będą dla mnie pomocne w podjęciu decyzji - czy program ma funkcjonalność umożliwiającą wygenerowanie deklaracji VAT za dany miesiąc? Czy aplikacja przypomina o terminach płacenia danych zobowiązań względem urzędów (ZUS, US)? Czy można kontaktować się z Państwem w przypadku konkretnego problemu księgowego, np czy dany wydatek można zaksięgować? Czy udostępniacie Państwo możliwość wysłania e-deklaracji? Te funkcjonalności ma konkurencyjny serwis, jednak jest droższy a fakturowanie w wfirma.pl jest całkiem przejrzyste dlatego chciałbym pozostać tutaj w miarę możliwości.
Bardzo proszę o odpowiedź na forum lub email podany przy rejestracji.

Pozdrawiam,
Dawid
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 6 cze 2009, 08:58
W serwisie Księgowość premium istnieje możliwość generowania deklaracji VAT 7 i DRA do ZUS, co do e-deklaracji to najważniejsze nie jest po naszej stronie a po stronie urzędów skarbowych, nie są one przygotowane jeszcze w większości do przyjmowania e-deklaracji, narazie mają taką możliwość duże firmy. Naszą przewagą nad konkurencją jest możliwość generowania i wydruku DRA do ZUS gdzie indziej trzeba ją sobie przepisać.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 6 cze 2009, 13:44
Nie wiem w jakiej konkurencji nie ma możliwości wydruku deklaracji ZUS-DRA ale w www.ifirma.pl takie deklaracje można spokojnie drukować. Poza tym działa tam też możliwość wysyłania e-deklaracji VAT-7.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 6 cze 2009, 23:29
W wymienionym serwisie to nie jest "deklaracja" gotowa do złożenia w ZUS, tylko coś, z czego dane trzeba przepisać na oryginalny druk ZUS-DRA.
0 komentarzy 0
Pytanie:
Księgowość w wfirma.pl - funkcjonalności