forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Zapytaj eksperta dot. kwesti technicznych dla klientów Biur z mojebiuro24.pl

  • Dodano: 16 sty 2019, 11:36
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
Autor: PZ1
Obecnie użytkownicy korzystający z ofert Biur Rachunkoych poprzez mojebiuro24.pl nie mają możliwości kontaktu poprzez kanał "Zapytaj eksperta". Tym samym nawet w przypadku problemów technicznych muszą komunikować się z państwem z pośrednictwem Biura co nie jest najwydajniejsze (dodatkowy pośrednik wydłuża czas kontaktu).
Wobec tego proponuję aby użytkownicy (klienci Biur Rachunkowych) również mieli możliwość kontaktu poprzez formularz Zapytaj Eksperta jedynie w kwestiach technicznych dotyczących portalu.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 17 sty 2019, 06:48
Witam,
Dziękuję za sugestię dotyczącą systemu, jednak funkcja ta została specjalnie wyłączona z założeniem, że wszelki kontakt powinien odbywać się poprzez Biuro Rachunkowe. Dodatkowo udostępniamy obszerną pomoc dydaktyczną w charakterze artykułów wraz z opisem oraz dokładnymi ścieżkami do wykonania niezbędnych czynności w systemie: https://pomoc.wfirma.pl/ oraz https://pomoc.mojebiuro24.pl/ .

W razie problemów w obsłudze systemu to biuro weryfikuje problem a następnie przekazuje je w razie faktycznego potwierdzenia do naszej pomocy technicznej za pomocą funkcji Zapytaj eksperta. Jest to spowodowane tym, iż często pojawiające się problemy musi zweryfikować w pierwszej kolejności pracownik biura bądź bezpośrednio użytkownik oznaczony jako Szef biura rachunkowego, gdyż zgłoszenia nie wynikają z błędów działania systemu, lecz niewykonania jakieś czynności po stronie przedsiębiorcy, czy też odgórne zablokowanie danej czynności dla przedsiębiorcy.

W kwestii uprawnień przedsiębiorcy podpiętego pod konto biura działającego w systemie moejbiuro24.pl polecam artykuł: https://pomoc.mojebiuro24.pl/-co-widzi-przedsiebiorca-w-systemie-mojebiuro24-pl

Jednakże dziękujemy za zgłoszony pomysł. Przekażę go do naszego działu badawczo rozwojowego, pod kontem oceny przydatności wdrożenia tej funkcji. Obecnie nie planujemy odblokowania tej funkcji.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Zapytaj eksperta dot. kwesti technicznych dla klientów Biur z mojebiuro24.pl