forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Błąd faktura automatyczna

  • Dodano: 8 sty, 15:59
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 1 odpowiedź 1
Autor: PZ1
Utworzyłem nową fakturę automatyczną (od dnia dzisiejszego) i przy próbie jej edycji otrzymuje komunikat "Miesiąc roku jest oznaczony jako "zamknięty", dlatego nie można wykonywać operacji wpływających na jego księgowanie."
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 9 sty, 14:59
Witam,
proszę zweryfikować czy w zakładce: USTAWIENIA - PODATKI - OKRESY KSIĘGOWE, miesiąc w którym wystawiona została faktura jest oznaczony jako OTWARTY. Jeżeli miesiąc ten oznaczony jest jako ZAMKNIĘTY należy zmienić jego status. Polecam: https://pomoc.wfirma.pl/-otwieranie-i-zamykanie-okresow-ksiegowych
Proszę mieć jednak na uwadze, że w sytuacji gdy rozliczył Pan podatkowo zamknięty miesiąc doksięgowanie w nim faktury sprzedaży spowoduje nieaktualność wygenerowanych rozliczeń podatkowych (deklaracji VAT, pliku JPK_VAT i zaliczki na podatek). Stąd może też chodzić o sytuację w której faktury do faktury automatycznej zostały już wystawione i wówczas zmiana parametrów niektórych może nie być przyjmowana.
W razie pytań lub wątpliwości proszę o zadawanie pytań poprzez funkcję Zapytaj Eksperta dostępną po zalogowaniu na konto.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
Błąd faktura automatyczna