forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Laurka

• Dodano: 4 sty, 12:01
  • 1 odpowiedź 1
Autor: solo
System jest naprawdę świetny. To nie tylko narzędzie do księgowości, ale dla mnie przede wszystkim do nauki tego co trzeba zrobić, jak można zrobić, do kiedy należy zrobić itd. itd. Nowy wygląd, jak już się z nim opatrzy, jest dużo lepszy, bardziej intuicyjny. Podoba mi się, że trzymacie rękę na pulsie ws. zmian prawnych. Weszło JPK - wfirma oferuje, weszły e-zwolnienia - jest import, weszły e-akta - są dostępne. To jest super, do tego od was w przystępniejszy sposób można się dowiedzieć rzeczy, których w urzędzie niekoniecznie można się dowiedzieć.

Najważniejszym plusem jest pomoc ekspertów i pomoc na forum. Szybka reakcja, rozwiązywanie problemów do końca. Odpowiedzi profesjonalne, praca w późnych godzinach, w weekendy, nawet w niehandlowe niedziele, szacun za to. Odpowiedzi czasami zbyt zachowawcze, ale to świadczy też o profesjonalizmie tzn. wypowiadanie się w granicach swojej kompetencji, a nie uprawianie orzecznictwa.

Z rzeczy, które mnie rozczarowały - ten nieszczęsny wygląd nie do końca mobilny delikatnie mówiąc, ale już to przełknąłem i nie chcę przechodzić na infakta, bo nie wierzę, że dadzą radę temu czemu wy dajecie.
I rozczarował mnie dodatek OCR dla faktur. Kupiłem na próbę, zrobiłem kilkanaście faktur i tylko 4 udało się bez istotnych poprawek. Czasem było to bardzo mylące, tzn. jak jako NIP zasysa program numer telefonu, a jako numer faktury jakiś zlepek znaków z innej części dokumentu, czy nagminne pomyłki w datach. To słabo, a nie wszystkie faktury to były skany, część była źródłowymi pdfami z programów. Nie mniej funkcja podglądu faktury po jej zaimplementowaniu przy pomocy opcji dodaj wydatek z pliku ułatwia pracę i to bardzo, zdecydowanie bardziej to usprawniło moją pracę, niż ten płatny osobno dodatek.

Tak czy owak decyzję o samodzielnej księgowości uważam za trafioną i to zasługa tego systemu.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 4 sty, 16:12
Bardzo dziękuję za słowa uznania. Z mojej strony chciałbym dopowiedzieć:
OCR - to dopiero początek, integracja dotyczy zewnętrznego oprogramowania i mamy nadzieję że system się z czasem nauczy lepszego rozpoznawania informacji z faktur.
Mobilność aplikacji - aktualnie kończymy pracę nad systemem z gruntu RWD na urządzenia mobilne. Z uproszczonymi narzędziami. Na wstępie wprowadzamy proste wystawianie faktur w oparciu o API. Będziemy go rozwijać by stał się naturalnym spinaczem wszystkich naszych serwisów. Równolegle kończymy programowanie bootstrap 4 co pozwoli nam dostosować interface do urządzeń mobilnych (nie chcemy tego robić kosztem desktopowego widoku)
Pozdrawiam w nowym roku.
0 komentarzy 0
Ocena:
Laurka