Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

CRM Termin / wydarzenie/ typ wydarzenia / etykiety / grupy

  • Dodano: 3 sty 2019, 18:40
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
Autor: anna116 (pr)
1. Czy istnieje możliwość aby w CRM-Wydarzenia, dołożyć dodatkowe kolumny? Chodzi głównie o GRUPY oraz ETYKIETY, które nadane zostały wcześniej danej firmie?
2. Czy istnieje możliwość zaplanowania terminu z opisem TYP (telefon, e-mail, itd). Zaplanowany termin można zamknąć komentarzem, który się nadpisuje w WYDARZENIACH i to jest OK. Ale podczas zamykania tego terminu nie można wybrać jak ten termin został zrealizowany (np. telefon). Można to zrobić jedynie wpisując osobne zdarzenie i wybierając z listy TYP, co mija się z celem jeśli mówimy o funkcję zamykania terminu wydarzeniem. Chyba, że istnieje sposób, o którym nie wiem?
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 sty 2019, 22:30
Witam, dziękujemy za przesłane propozycje zmian. Obecnie przygotowujemy się do zaplanowanych już kolejnych dwóch aktualizacji stąd w najbliższym czasie z uwagi na priorytety podatkowe techniczne zmiany będą wprowadzane w kolejnych aktualizacjach. Pani sugestie zostały przekazane do działu weryfikującego możliwość ich wdrożenia.

W kwestii dodawania terminu w terminarzu nie ma obecnie możliwości wskazania TYPu. Można to jedynie po zamknięciu doraźnie oznaczyć poprzez modyfikację wydarzenia.
Polecam: https://pomoc.wfirma.pl/-terminarz oraz https://pomoc.wfirma.pl/-wydarzenia oraz funkcję tworzenia zadań w zakładce CRM  » ZADANIA: https://pomoc.wfirma.pl/-wszystkie-informacje-o-kontrahencie-w-jednym-miejscu
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
CRM Termin / wydarzenie/ typ wydarzenia / etykiety / grupy