forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Brak linka do płatności BlueMedia w proformach

• Dodano: 3 tygodnie temu
  • 1 osobie podoba się ten pomysł 1
  • 5 odpowiedzi 5
Autor: imoli (Imoli)
W moich fakturach pro forma nie pojawia się link do płatności BlueMedia w wiadomościach ze zwykłymi fakturami ten link jest.

Czy coś powinienem jeszcze zmienić lub skonfigurować?
PRACOWNIK
Witam,
pro formy w systemie nie mają rozliczania płatności aby nie dublować jej następnie z fakturami wystawionymi na ich podstawie, stąd dla proform nie ma funkcji dołączenia linka do szybkiej płatności Blue Media.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Dzień dobry
Myślę, że warto byłoby ten link dodać do faktur proforma. Moim klientom łatwiej byłoby opłacić fakturę z linkiem do płatności BM. Na podstawie tej faktury proforma byłaby wystawiana zwykła faktura ze statusem 'opłacona'.
Na część usług nie chciałbym od razu wystawiać faktur ponieważ nie mam pewności, że klient je opłaci. Opłacenie proformy jest dla mnie jednoznaczne z chęcią zakupu czy korzystania usługi. Wystawienie faktury skutkuje konieczności opłacenia podatków a nie mamy pewności, że klient usługę wykupi.
Czy do proformy można dołączyć link do płatności DotPay?
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
Witam,
nie, przy integracji z dotpay (https://pomoc.wfirma.pl/-integracja-z-dotpay ) również nie ma możliwości dodania linka z szybką płatnością do pro form.

Powodem jest brak rozliczenia płatności dla pro form - ich dodanie dublowałoby rozliczania z faktur. Dziękujemy jednak za zgłoszenie - przeanalizujemy je pod kątem możliwości innego rozwiązania tego problemu, który na dzień dzisiejszy blokuje możliwość wdrożenia takiej funkcjonalności.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
U mnie też przydała by się możliwość płatności BM dla proform. Nie wiem o co chodzi z tym dublowaniem linków - przecież jak wystawiam fakturę na podstawie proformy, to jest ona już opłacona i w mailu nie ma opcji płatności BM.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
Temat przenieśliśmy do opracowania.
0 komentarzy 0
Pomysł:
Brak linka do płatności BlueMedia w proformach