forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

PROBLEM Z ROZMIAREM OKNA, NIE DOPASOWANIE DO INNCH URZĄDZEŃ.

  • Dodano: 3 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: Klaudio
1. BRAK INTEGRACJI NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH tu jest tragedia

2. BRAK DOPASOWANIA Okienek (popup'ów) do wielkości ekranu. Czyli jeżeli ustawie szerokość okienka 1200px to przy zmianie urządzenie, które ma ekran o szerokości 1020px to okienko nadal ma 1200px. NAWET NIE MOŻNA ICH ZAMKNĄĆ.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień Dobry,
aktualnie trwają prace nad aplikacją na urządzenia mobilne, która będzie ściśle powiązaną z wfirmą.
Niestety muszę dodać, że ze względu na obowiązujące nas normy ISO dotyczące wytwarzania oprogramowania, każda zmiana czy też wprowadzona poprawka musi przejść przez pełen cykl produkcyjny składający się z analizy, programowania, testowania oraz wdrożenia (aktualizacje przeprowadzane są w okresach 3 miesięcznych) i oczywiście planowane z wyprzedzeniem.
Równolegle trwają prace nad dostosowaniem oprogramowania do ciągle zmieniających się przepisów podatkowych oraz prawnych, aby móc zapewnić bezpieczeństwo rozliczeń naszym klientom i jest to naszym priorytetem. Dla przykładu w najbliższej noworocznej aktualizacji zostanie przebudowany mechanizm rozliczania samochodów w tym zakresie zmian przepisów, które będą obowiązywać od 1 stycznia 2019 ( https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-zmiana-sposobu-rozliczania-samochodow-osobowych-w-firmie-od-2019-roku ). Również moduł magazynowy zostanie mocno rozbudowany chociażby o funkcję posiadania wielu magazynów.
Pozdrawiam
1 komentarz 1
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry... czy dobrze zrozumiałem, że w najbliższej aktualizacji dostaniemy nowe magazyny?
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień Dobry,
priorytetem jest dla nas dostosowanie oprogramowania do ciągle zmieniających się przepisów podatkowych oraz prawnych, aby móc zapewnić bezpieczeństwo. W późniejszej aktualizacji zaplanowane jest wprowadzenie funkcjonalności posiadania i zarządzania kilkoma magazynami.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
PROBLEM Z ROZMIAREM OKNA, NIE DOPASOWANIE DO INNCH URZĄDZEŃ.