forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Jak dodać VAT ID aby się wyświetlał na fakturze pdf

• Dodano: 2 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: mmmmm
Jak dodać VAT ID aby się wyświetlał na fakturze pdf (na przykład pod spodem pola NIP). Sprawdziłem, że w ustawieniach w "Podatki - Podatek VAT" mam zaznaczone pole "Przedsiębiorca zarejestrowany w UE (VAT-UE)". Natomiast w ustawieniach "Dane podstawowe - dane identyfikacyjnie" nie widzę miejsca aby wpisac swoj europejski idetyfikator VAT-UE.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
Chyba jednak wystarczy mi dodac w ustawieniach Faktury staly dodatkowy tekst. Tak wiec juz moze to bedzie wystarczajace.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
Witam,
owszem, w zakładce USTAWIENIA - FAKTURY - DODATKOWY TEKST można dodać stopkę lub nagłówek faktury. Oprócz tego, w tej samej zakładce, można dodać również szablon opisu dla faktury korzystając z przycisku DODAJ. Tak dodany szablon będzie można wybrać podczas tworzenia lub modyfikowania faktury zakładce OPIS. W zakładce OPIS można również dodać tekst nie korzystając z szablonów, lecz wpisując go ręcznie ręcznie.
Załączam również artykuł pomocy na temat dodatkowego tekstu na fakturze: https://pomoc.wfirma.pl/-dodatkowy-staly-tekst-na-fakturze
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pytanie:
Jak dodać VAT ID aby się wyświetlał na fakturze pdf