forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Dodatkowa kolumna 'Odsetki' w module 'Faktury z nieuregulowaną płatnością'

Jestem zadowolony
  • Dodano: 2 tygodnie temu
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 3 odpowiedzi 3
Nie wiem dlaczego nikt na to nie wpadł aby w module 'Faktury z nieuregulowaną płatnością' (zakładka Start) dodać kolumnę 'Odsetki'. Proszę o dodanie tej kolumny.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
Dzień Dobry.
Dziękujemy za sugestię. Kolumna z odsetkami dostępna jest w widoku jaki pojawia się po kliknięciu przycisku "PRZEJDŹ DO PEŁNEGO WIDOKU" - w tym widoku można użyć funkcji definiowania kolumn w tabeli: https://pomoc.wfirma.pl/-definiowanie-kolumn-w-tabeli
Pozdrawiam
2 komentarze 2
Faktycznie jest tak jak Pani napisała. Niemniej jednak dodatkowe pole w skróconym widoku w niczym by nie przeszkadzało a nie trzeba wtedy nigdzie klikać dodatkowo. Mam nadzieję, że dodacie tą kolumnę, bo nie powinno kosztować to zbyt wiele pracy.
PRACOWNIK
Witam,
możliwość wprowadzenia dodatkowych kolumn w modułach informacyjnych na stronie głównej systemu jest ograniczona ze względu na szerokość, jaką moduły mogą zajmować. Stąd w module "Faktury z nieuregulowaną płatnością" na skróconym widoku zawarte są jedynie najważniejsze informacje z faktur. Kolumna z odsetkami jest z tego względu możliwa do włączenia tylko z poziomu pełnego widoku modułu.
Pozdrawiam
Pani Aniu, po to jest trybik w module, żeby użytkownik sam wybrał sobie co lubi widzieć w niektórych modułach. W module 'Faktury z nieuregulowaną płatnością' ten trybik pozwoli użytkownikowi wybrać tyle kolumn, żeby wszystkie istotne dla niego były tam widoczne. Zresztą w module 'Ostatnio wystawione dokumenty' nie ma problemu z wieloma różnymi kolumnami chociaż szerokość modułu jest identyczna. Proszę porównać załączone obrazki.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
Dzień Dobry,
dziękujemy za przesłanie sugestii. Oczywiście przeanalizujemy ją. Wszelkie sugestie są dla nas niezwykle cenne. Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Dodatkowa kolumna 'Odsetki' w module 'Faktury z nieuregulowaną płatnością'