forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Problem z widokiem mobilnym

  • Dodano: 13 lis 2018, 17:38
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 3 odpowiedzi 3
Autor: solo
Jest problem z wyświetlaniem w widoku mobilnym w przeglądarce Chrome wyskakujacych okien menu tzn. np. podrecznego menu po kliknięciu nazwy użytkownika w prawym górnym rogu czy symbolu pytajnik nie wyswietla się okno. Jeśli się w ustawieniach przeglądarki włączy opcję wyświetlania wersji na komp. stacjonarny to wówczas jest lepiej ale jednak okna z prawego rogu wyświetlają się w 90%poza widokiem ekranu.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 14 lis 2018, 11:57
Witam serdecznie,
po przeprowadzonych testach na dostępnych nam urządzeniach nie odnotowaliśmy podobnych problemów. Proszę o wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki (pamieć podręczna oraz ciasteczka) lub odtworzenie go w trybie incognito przeglądarki, bądź przy użyciu innej przeglądarki internetowej. Możliwe, iż ustawienia przeglądarki mogą blokować funkcję systemu przez co może występować konflikt. Jeśli problem będzie występował w dalszym ciągu - proszę o kontakt.
Proszę również upewnić się czy problem występuje na innych dostępnych urządzeniach mobilnych. Niewykluczone, że błąd wyświetlania spowodowany jest zbyt małą rozdzielczością ekranu używanego urządzenia.
Dodatkowo pragnę dodać, że na chwilę obecną system wFirma nie jest w pełni responsywny, co może wiązać się z pewnymi błędami na urządzeniach mobilnych. Prace nad w pełni responsywaną wersją systemu wciąż trwają wiec prosimy w tej kwestii o cierpliwość. Dokładamy wszelkich starań aby spełniać oczekiwania naszych klientów - dziękuję wiec za kontakt, wszystkie sugestie użytkowników są dla nas niezwykle cenne.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 28 gru 2018, 19:22
Pomogło co innego. W ustawieniach aplikacji w ułatwieniach dostępu trzeba odznaczyć opcje Wymuś powiększenie. I wtedy działa prawidłowo
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 28 gru 2018, 19:22
Witam,
Cieszymy się, że udało się rozwiązać problem. Dziękujemy również za przedstawienie innego rozwiązania problemu-będzie ono przydatne dla innych użytkowników systemu posiadających tez sam problem.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
Problem z widokiem mobilnym