forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Dodawanie wydatków przez API

  • Dodano: 6 lis 2018, 12:43
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
Autor: Netch (Dagra)
Brakuje funkcji na dodanie wydatków przez API

Aktualnie szukam narzędzia do obsługi księgowości i wfirma zrobiła na mnie najlepsze wrażenie ale bez tej jednej kluczowej funkcji niestety będę zmuszony poszukać alternatywy.
PRACOWNIK
  • Dodano: 6 lis 2018, 20:07
Witam,
w systemie nie ma możliwości dodawania wydatków przez API, ze względu na złożoność i skomplikowanie takiej funkcjonalności.
Obecnie priorytetem dla nas jest wdrożenie wszystkich istotnych zmian prawnych, które będą miały wpływ na wyliczenia podatkowe naszych użytkowników. Przełom roku jest czasem kiedy rząd wprowadza najwięcej zmian w tym zakresie, a naszym zadaniem jest dostarczanie w pełni aktualnego rozwiązania, które będzie gwarantowało aktualność z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Kolejnym równie istotnym dla nas aspektem są prace związane z optymalizacją widoku desktopowego systemu, który będzie punktem wyjścia do stworzenia wersji responsywnej na urządzenia mobilne.
Natomiast w kwestii szybkiego księgowania wydatków w systemie polecam funkcję księgowania faktur za pomocą programu do odczytywania faktur w chmurze, którą wprowadziliśmy przy ostatniej aktualizacji systemu.
Szczegóły w artykule: https://pomoc.wfirma.pl/-program-do-odczytywania-faktur-w-chmurze
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Dodawanie wydatków przez API