forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Wydatki

• Dodano: 8 paź, 12:25
  • 1 odpowiedź 1
dzień dobry,
zgłosiłam u Państwa problem z funkcją dodawania wydatków. wyskakuje mi komunikat ze mój pakiet nie posiada tej funkcji. Pakiet został zakupiony na początku roku i dziwią mnie zmiany w trakcie trwania. proszę o pilny kontakt
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 8 paź, 14:44
Witam serdecznie,
nie odnotowaliśmy podobnych zgłoszeń, a po przeprowadzeniu wewnętrznych testów nie jesteśmy w stanie powtórzyć zaistniałego u Państwa problemu.
Co do wydatków, w pakiecie Zarządzanie sprzedażą wydatki służą tylko do kontroli płatności. Ich bardziej rozbudowana forma znajduje się w pakietach z księgowością. Więcej na temat księgowania wydatków w artykule: https://pomoc.wfirma.pl/-ksiegowanie-wydatkow
Jeśli przy wystawianiu wydatków korzystają Państwo ze skrótów (ikona gwiazdki w zakładce Start) to proszę spróbować wystawić dokument przy użyciu zakładki Wydatki - Dodaj.
W razie dalszego występowania problemu zapraszam do kontaktu za pomocą funkcji ZAPYTAJ EKSPERTA dostępnej po zalogowaniu. Pomoże nam to w udzieleniu lepszej pomocy w oparciu o podstawowe informacje o Państwa koncie w systemie wFirma.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Ocena:
Wydatki