forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Brak możliwości uzupełnienia pola z miejscem na okreslenie kontrahenta podczas wypisywania/dodawania faktur!

Jestem smutny
  • Dodano: 4 paź, 17:42
  • 1 osoba ma ten sam problem 1
  • 3 odpowiedzi 3
Brak możliwości określenia nabywcy podczas wystawiania faktury vat.

Utraciłem możliwość wystawiania faktur, próbując określić nabywcę towaru/usługi nie mogę ani pobrać danych z GUS, ani wpisać NIP, ani wyszukać po istniejących kontrahentach, ani nic. Tak samo dzieje się przy próbach dodania faktury zakupowej.

Sprawdzone pod najnowszym Chrome oraz Firefox (zarówno z wtyczkami które były używne od zawsze oraz bez nich). System jest świeżo po instalacji.

Załączam zrzut ekranu.
PRACOWNIK
  • Dodano: 4 paź, 20:22
Witam,
dziękujemy za zgłoszenie, jednocześnie informując, że nie pojawiły się inne tego typu zgłoszenia stąd problem najczęściej leży po stronie przeglądarki. Proszę jeszcze sprawdzić czy problem występuje w trybie prywatnym (incognito). Dodatkowo proszę o skierowanie sprawy poprzez funkcje "Zapytaj eksperta" dostępną z poziomu systemu wFirma po zalogowaniu. Wówczas postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemu.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 8 paź, 15:11
Witam, mam ten sam problem, to samo w trybie incognito, na Chrome i na MS Edge.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 8 paź, 15:11
Witam serdecznie,
Proszę spróbować wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i ciasteczka oraz odświeżyć stronę przy pomocy kombinacji klawiszy CTRL + F5. Problem może również dotyczyć którejś z wtyczek przeglądarki, która blokuje możliwości serwisu.
W razie dalszych problemów proszę o kontakt poprzez funkcję Zapytaj Eksperta po zalogowaniu się do systemu.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
Brak możliwości uzupełnienia pola z miejscem na okreslenie kontrahenta podczas wypisywania/dodawania faktur!