forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Lista wydatków nieksięgowanych do ewidencji

  • Dodano: 3 paź, 09:18
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
Autor: krzysztofr
Czy jest możliwość udostępnienia, przynajmniej w analizie przepływów pieniężnych i przychodów/kosztów, także wydatków oznaczonych jako "nieksięgowane do ewidencji"?
To istotne dla oceny rzeczywistego wyniku firmy (chociażby wydatki na reprezentację, samochody/ubezpieczenie powyżej limitu itp.), mimo że nie wpływa na wysokość podatku, więc i nie występuje w KPiR.
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 paź, 11:53
Witam Panie Krzysztofie,
w module analiz przychodów i kosztów (zakładka ANALIZY - PRZYCHODY I KOSZTY) w systemie uwzględniane są wyłącznie zaksięgowane w ewidencji KPiR dokumenty kosztowe i przychodowe. Natomiast wydatki z oznaczonym schematem WYDATKI NIEKSIĘGOWANE DO EWIDENCJI z uwagi, że nie są zaksięgowane do KPiR nie ma ich ujętych w analizach przychodów i kosztów. Polecam: https://pomoc.wfirma.pl/-wydatki-nieksiegowane-do-ewidencji
Natomiast w analizach przepływów pieniężnych (zakładka ANALIZY - PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE) wydatki ze schematem WYDATKI NIEKSIĘGOWANE DO EWIDENCJI, jeżeli jest do nich rozliczona zapłata będą się pojawiać w tej analizie.
Polecam w tym zakresie artykuły: https://pomoc.wfirma.pl/-analizy-ogolne-przychody-i-koszty ; https://pomoc.wfirma.pl/-analizy-ogolne-przeplywy-pieniezne
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Lista wydatków nieksięgowanych do ewidencji