forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Mobilna obsługa

  • Dodano: 3 paź 2018, 08:29
  • 1 osobie podoba się ten pomysł 1
  • 4 odpowiedzi 4
Dzień dobry,
Sugeruję abyście zrobili aplikację mobilną do obsługi Waszego serwisu. Obsługa przez telefon z przeglądarki była nienajlepsza, ale po którejś aktualizacji kilka miesięcy temu jest bardzo źle. Pozdrawiam!
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 paź 2018, 14:06
Witam,
dziękujemy za zgłoszenie i wyjaśniamy, że obecnie są prowadzone prace na stroną responsywną systemu związane z optymalizacją widoku desktopowego, co jest punktem wyjścia do przygotowywanego systemu do pracy na urządzeniach mobilnych. W obecnej chwili prace skupiamy również na rozbudowie magazynu oraz zmianach prawnych, które są priorytetem, aby użytkownicy korzystali z w pełni aktualnego rozwiązania systemowego.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 20 lis 2018, 22:14
A czy poza ogólnikami można liczyć na jakieś konkretne określenie terminu kiedy chociażby strona będzie responsywna?
O aplikacji mobilnej, rozwijaniu czy zarzucaniu pomysłu słyszymy już od lat.
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 20 lis 2018, 22:14
Witam serdecznie,
na chwilę obecną nie posiadamy informacji odnośnie możliwości wdrożenia ewentualnych zmian w tym temacie. Niestety nie mamy również możliwości wprowadzenia zmian "od ręki". Procedury przez które musimy przejść są złożone i zaplanowane. Z uwagi na to, że świadczone przez nas usługi objęte są certyfikatem ISO 9001 obowiązują nas określone procedury planowania, produkowania, testowania i aktualizowania systemu. Nie możemy wprowadzać natychmiastowych zmian z uwagi na to, że szanujemy bezpieczeństwo naszych użytkowników.
Co do informacji na temat aktualizacji systemu, to o zmianach w systemie staramy się informować użytkowników na bieżąco z poziomu systemu. Po zalogowaniu do systemu w zakładce USTAWIENIA » BEZPIECZEŃSTWO dostępny jest moduł Informacje o aktualizacjach wraz z najważniejszymi zmianami wchodzącymi w każdej z wdrażanych wersji: https://pomoc.wfirma.pl/-aktualizacje-systemu
Dodatkowo, przed aktualizacją zamieszczamy informacje o zmianach na naszym forum, z linkami do artykułów na pomocy.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 4 kwi 2019, 19:31
W ten weekend udostępniamy aplikację mobilną do fakturowania oraz przygotowane środowisko pod widoki RWD na samej wfirma.pl Przebudowę wfirma.pl planujemy zakończyć jeszcze w tym roku.
0 komentarzy 0
Pomysł:
Mobilna obsługa