forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Importuj faktury wf-mag

  • Dodano: 3 paź 2018, 08:10
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 2 odpowiedzi 2
Przydała by się dla mnie funkcja:
Asseco Wapro WF-MAG - Importuj faktury
Macie już Importuj kontrahentów, importuj produkty więc może będzie można to w "prosty" sposób zrealizować.
Lub zrobić Nasz format CSV - Importuj faktury
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 paź 2018, 16:34
WItam,
faktury można wystawiać z poziomu naszego systemu, stąd nie przewidujemy obecnie rozszerzania funkcji importowania - wystawianie faktur bezpośrednio w naszym systemie daje możliwość generowania na żądanie urzędu JPK_FA (https://pomoc.wfirma.pl/-jednolity-plik-kontrolny-dla-faktur-sprzedazowych-jpk-fa ) co staje się problematyczne przy używaniu innych systemów.

Mamy natomiast możliwość importu JPK_VAT dotyczącego samych faktur sprzedaży (integrator jpk) - stąd możliwe jest korzystanie z tej funkcji zamiast ręcznego wprowadzania przychodów udokumentowanych w innym systemie w indywidualnych przypadkach, o czym więcej: https://pomoc.wfirma.pl/-scalanie-jpk-vat-w-wfirma-integrator (oczywiście poza wprowadzeniem do rejestru VAT poprzez integrator należy pamiętać o księgowaniu w kpir, o czym również w artykule).
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 11 mar, 13:47
A mi brakuje możliwości eksportu do Wapro, na którym pracuje moje biuro rachunkowe. Pisałem o tym w wiadomościach, jednak nie widać zainteresowania po stronie wfirma. A wydaje mi się, że większe możliwości importu czy eksportu dawałyby znaczną przewagę konkurencyjną. A tak, w związku z tym że moje biuro rachunkowe musi ręcznie wszystko wprowadzać, płacę za to znacznie więcej niż gdyby była integracja. Prawdopodobnie przejdę więc do konkurencyjnego systemu np. taxxo który daje możliwości integracji.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 11 mar, 13:47
Dzień dobry Panie Adrianie,
Dziękuję za opinię oraz sugestię. Obecnie nie planujemy wprowadzenia takiej funkcji. Z uwagi na intensywne prace związane z aktualizacjami: noworoczną, jak i magazynową, nie mogliśmy sobie pozwolić na pracę z innymi funkcjonalnościami. Możliwe, że w przyszłości rozszerzymy system o eksport faktur do programu Wapro, jednak na dzień dzisiejszy nie mogę niczego obiecać. Pozdrawiam
Pomysł:
Importuj faktury wf-mag