forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

UPO dla JPK i deklaracji VAT

• Dodano: 19 wrz 2018, 18:13
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 2 odpowiedzi 2
Witam,

Obecnie po wysyłce deklaracji i plików JPK trzeba ręcznie pobrać UPO. Ja po pobraniu dołączam sobie pliki UPO do dokumentów VAT-7 i JPK. Myślę, że UPO powinno się pobierać automatycznie i pojawiać od razu obok dokumentów VAT-7 i JPK w panelu wifirma jako załącznik do ewentualnego pobrania na dysk.

Pozdrawiam,
Krzysztof
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 20 wrz 2018, 15:34
Witam Panie Krzysztofie,
dziękuję za zgłoszenie sugestii, przekażę ją do działu technicznego w celu analizy pod kątem ewentualnego wdrożenia w przyszłości.
Chciałabym jednak podkreślić, że może Pan w każdej chwili pobrać UPO z systemu. UPO jest powiązane z konkretną deklaracją lub plikiem JPK VAT. W celu pobrania UPO należy przejść do zakładki: START - PODATKI - PODATEK VAT/JEDNOLITY PLIK KONTROLNY/ROCZNE, zaznaczyć wybrany wiersz na liście i z górnego menu kliknąć w opcje Pobierz UPO. Polecam artykuł pomocy: https://pomoc.wfirma.pl/-potwierdzenie-elektronicznej-wysylki-deklaracji-upo
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 20 wrz 2018, 19:04
Witam Pani Małgorzato,

Dziękuję wzięcie pod uwagę sugestii. Ja właśnie tak robię jak Pani napisała, pobieram UPO w panelu wifirma i załączam sobie obok deklaracji czy pliku JPK, a wolałbym aby to działo się automatycznie.

Pozdrawiam,
Krzysztof
0 komentarzy 0
Pomysł:
UPO dla JPK i deklaracji VAT